Lasteleht

neljapäev 12. juuli 2018 Suvine otsimismäng kutsub Pärnut avastama

Tule Pärnu mängu mängima! Esmalt tuleb raamatukogu lasteosakonnast üles leida küsimused ja seejärel neile vastused nuputada. Kas küsitu ka tõele vastab, tasub üle kontrollida suvises Pärnus jalutades.


neljapäev 12. juuli 2018 Raamatukogude suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3) avatud E-R 10-18, L 10-15; Ranna raamatukogu (Papiniidu 50) E-R 11-18; Rääma raamatukogu (Kaevu 27) T-R 11-18; L 10-15.


kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


Näitused

INGraafika "Soviet Time. Heavens Underground";

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

Kontakt

 

Pärnu Keskraamatukogu

Akadeemia 3

80010 Pärnu

Vaata kaarti

infotelefon 445 5707

e-post: pkr@pkr.ee

 

Direktor: Heinike Sinijärv

telefon: 445 5708

e-post : heinike@pkr.ee

 

Turundusjuht: Krista Visas

telefon: 445 5712

e-post: krista@pkr.ee

 

Maaraamatukogude peaspetsialist: Lenna Eliste

telefon: 445 5709

e-post : lenna@pkr.ee

 

Teeninduse peaspetsialist: Marina Jantson

telefon: 445 5709

e-post: marina@pkr.ee

 

Lasteteeninduse peaspetsialist: Signe Peeker

telefon: 445 5702

e-post: signe@pkr.ee

 

Kogude arenduse osakond:

telefon: 445 5710

e-post : komplekt@pkr.ee

 

Marju Rosenberg osakonnajuhataja

Reedi Hansen

Ene Kaldoja

Nelli Metsnik

Inga Tohv

 

Ilukirjanduse osakond:

telefon: 445 5700

e-post : kojulaenutus@pkr.ee

 

Kadi Taremaa juhtiv spetsialist

Ludmilla Durmanenko

Külli Lorents

Ave Talts

Karin Tedre

 

Lasteosakond:

telefon: 445 5702

e-post : laste@pkr.ee

 

Irina Golenkova

Malle Koger

Hannely Raestu

Tiiu Vodja

 

Teabekirjanduse osakond:

telefon: 445 5705

e-post: lugemissaal@pkr.ee

 

Heda Piiriste juhtiv spetsialist

Krista Auksmann

Siiri Haugas

Monika Stimmer

Maie Sutt

 

Perioodikasaal

 

telefon: 445 5706

e-post: lugemissaal@pkr.ee

 

Marika Palu

Urve Saard

 

 

Saksa lugemissaal:

telefon: 445 5704

e-post : saksa@pkr.ee

 

Ilme Miilimaa juhataja

 

 

Muusikaosakond:

telefon: 445 5703

e-post : muusika@pkr.ee

 

Ene Roost osakonnajuhataja

Reet Roosi

 

 

Tõnu Valdson haldusspetsialist

telefon: 445 5712

e-post: haldus@pkr.ee

 

Mihhail Durmanenko

Jüri Koff

Ingrit-Karin Liivik

Külli Lätt

Valmar Malm

Raissa Poznjak

Elsa Piksaar

Lia Timaškova

 

 

Ranna raamatukogu:

telefon: 443 4935

e-post : ranna@pkr.ee

 

Kaire Kuura juhataja

Tiia Liivik

Hiie Post

Mall Raadik

 

 

Rääma raamatukogu:

telefon: 444 1415

e-post : raama@pkr.ee

 

Tiiu Kobar

Ülle Viljapuu