Omavalitsus Pärnu linn

Pärnu Keskraamatukogu

Akadeemia 3, 80010 Pärnu
Tel. 445 5707
E-post: pkr@pkr.ee
Direktor: Heinike Sinijärv

Ranna raamatukogu

Papiniidu 50, Pärnu 80042 (Mai keskus)
Tel. 443 4935
E-post: ranna@pkr.ee 

Rääma raamatukogu

Kaevu 27, Pärnu 80034
Tel. 444 1415
E-post: raama@pkr.ee 

Audru osavald

Aruvälja raamatukogu

88304 Ahaste küla, Pärnu linn
Tel. 446 0458
Ajutiselt avatud neljapäeviti 12.00-18.00. Väljaspool raamatukogu lahtiolekuaega saab raamatuid laenutada ja tagastada kokkuleppel Aruvälja Külaseltsi töötajaga.
E-post: aruvalja@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Malle Kiis

Audru raamatukogu

Pärna allee 14, 88301 Audru alevik, Pärnu linn
Tel. 446 4191
Avatud: T, K, N 12.00-18.00; R 9.00-15.00
E-post: audru@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Piret Vainult

Jõõpre raamatukogu

Aisa tee 2, 88303 Jõõpre küla, Pärnu linn
Tel. 446 5542
Avatud: E, T 10.00-16.00; K 12.00-18.00; P 10.00-14.00
E-post: joopre@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Pille Ristimets

Lavassaare raamatukogu

Võidu 2, 87001 Lavassaare, Pärnu linn
Tel. 446 3308
Avatud: T 11.00-17.00; K, N, R 12.00-18.00
E-post: lavassaare@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Liia Gentalen

Lindi raamatukogu

88302 Lindi, Pärnu linn
Tel. 446 7746
Avatud: E, T, K 10.00-16.00; N 13.30-17.30
E-post: lindi@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Tiiu Tammer

Paikuse osavald

Paikuse raamatukogu

Paide mnt 19, 86602 Paikuse alevik, Pärnu linn
Tel. 445 5225
Avatud:
01.09-30.05: E 8.00-15.00; T-R 8.00-18.00; L 10.00-14.00
01.06-31.08: E, K, N, R 8.00-15.00; T 8.00-18.00
E-post: paikuse@pkr.ee
Juhataja: Gerli Lehemets

Tõstamaa osavald

Pootsi raamatukogu

88115 Pootsi küla, Pärnu linn
Tel. 449 6330
Avatud: K, R 11.00-18.00
E-post: pootsi@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Birgit Pere

Tõhela raamatukogu

88113 Männikuste küla, Pärnu linn
Tel. 449 6523
Avatud: T, N 11.00-18.00; L 10.00-15.00
E-post: tohela@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Birgit Pere

Tõstamaa raamatukogu

Varbla mnt. 24, 88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
Tel. 449 6184
Avatud: T-R 10.00-18.00; L 10.00-15.00
E-post: tostamaa@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Marge Päästel