Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 16. juuli 2012 11:40 Vanus: 6 aastat

Äge fotolaager noortele “Foto minult sinule” ootab osalejaid

Kas sa oled vanuses 12-17? Õpid mõnes Pärnu või Pärnumaa koolis? Oled huvitatud fotograafiast ning teiste noortega tutvumisest? Kui jah, siis ootame Sind 12.-19. augustil linnalaagrisse „Foto minult sinule“, kus räägime fotograafiast, katsetame erinevaid ülesandeid ning planeerime ühist fotonäitust. Tegevused toimuvad Pärnu linnas ja raamatukogus. Üheskoos mõtleme, milline Pärnu linn noortele ja teistele paistab, mis on pin-hole kaamera ja kuidas seda teha, kas ühekordsete kaameratega saab head pilti, millised fotod meile endale meeldivad. Läheneme fotograafiale teise nurga alt ning Sa ei pea tehnilisest poolest eelnevalt palju teadma.

Ühise näituse avame 8. septembril ühe toreda perepäeva raames.
Laagri koordineerija on Merli Antsmaa, kes on ise fotograafia huviline olnud alates 2006. aastast ning 2010. aastal koostas näituse „Üle ühe põlve“, mis ühendab tema ning tema vanaisa Kalju Mihkelsoni fotosid. Merli on Kultuur aitab hingata MTÜ juhatuse liige ja projektijuht, lisaks tegeleb paljude teiste organisatsioonidega kultuurivaldkonnas ning alustab augustist magistrantuuri Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.
Grupi suurus on 20 inimest. Osalemiseks peab olema vanemate luba, täitma ankeedi ning need meile saatma. Ankeet asub SIIN. Laagris osavõtumaksu pole, kuid pead arvestama lõunasöögikuluga ning hea oleks, kui sul ka enda digifotokaamera on (vahet pole, milline).  Kui oled kaugemalt tulija, siis pead arvestama ka bussisõiduga. Ööbimine on kõigil enda kodus.

Osavõtusoovist teadaandmise tähtaeg on 27. juuli.

Korraldaja: Kultuur aitab hingata MTÜ

Lisainfo ja kontakt: Merli Antsmaa, telefon 56492078, e-post merli.antsmaa(at)gmail.com

Laagri toimumist toetab: Briti Nõukogu, Pärnu linn, Pärnu Keskraamatukogu