Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 16. juuli 2012 11:40 Vanus: 6 aastat

Äge fotolaager noortele “Foto minult sinule” ootab osalejaid

Kas sa oled vanuses 12-17? Õpid mõnes Pärnu või Pärnumaa koolis? Oled huvitatud fotograafiast ning teiste noortega tutvumisest? Kui jah, siis ootame Sind 12.-19. augustil linnalaagrisse „Foto minult sinule“, kus räägime fotograafiast, katsetame erinevaid ülesandeid ning planeerime ühist fotonäitust. Tegevused toimuvad Pärnu linnas ja raamatukogus. Üheskoos mõtleme, milline Pärnu linn noortele ja teistele paistab, mis on pin-hole kaamera ja kuidas seda teha, kas ühekordsete kaameratega saab head pilti, millised fotod meile endale meeldivad. Läheneme fotograafiale teise nurga alt ning Sa ei pea tehnilisest poolest eelnevalt palju teadma.

Ühise näituse avame 8. septembril ühe toreda perepäeva raames.
Laagri koordineerija on Merli Antsmaa, kes on ise fotograafia huviline olnud alates 2006. aastast ning 2010. aastal koostas näituse „Üle ühe põlve“, mis ühendab tema ning tema vanaisa Kalju Mihkelsoni fotosid. Merli on Kultuur aitab hingata MTÜ juhatuse liige ja projektijuht, lisaks tegeleb paljude teiste organisatsioonidega kultuurivaldkonnas ning alustab augustist magistrantuuri Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.
Grupi suurus on 20 inimest. Osalemiseks peab olema vanemate luba, täitma ankeedi ning need meile saatma. Ankeet asub SIIN. Laagris osavõtumaksu pole, kuid pead arvestama lõunasöögikuluga ning hea oleks, kui sul ka enda digifotokaamera on (vahet pole, milline).  Kui oled kaugemalt tulija, siis pead arvestama ka bussisõiduga. Ööbimine on kõigil enda kodus.

Osavõtusoovist teadaandmise tähtaeg on 27. juuli.

Korraldaja: Kultuur aitab hingata MTÜ

Lisainfo ja kontakt: Merli Antsmaa, telefon 56492078, e-post merli.antsmaa(at)gmail.com

Laagri toimumist toetab: Briti Nõukogu, Pärnu linn, Pärnu Keskraamatukogu