Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 09. jaanuar 2018 12:54 Vanus: 11 päeva

Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".

Anabella Produvnov on Ühisgümnaasiumi 11. klassi õpilane. Oma aastatööks otsustas ta teha soolokontserdi. Aastatöö eesmärgiks on katsetada erinevaid laulmistehnikaid. Seetõttu on kontserdikava kokku pandud lauludest, kus saab väga erineval moel häält kasutada. Loomulikult on kogu kava ka sisuline tervik ning jutustab (solisti enda) eneseotsingutest ja -leidmisest. Laule on nii Mari Pokineni ja Dagö kui ka Stingi, Amy Winehouse'i, Janis Joplini ja teiste repertuaarist. Anabellat olid nõus saatma koolikaaslased: trummidel Jaan Endrik Kirsi, basskitarril Joosep Mattis Eriste, kitarridel Jaanus Piigert ja Harold Kiisler. Taustalauljateks on Simon Oja ja Ruth Kurm. Klaveril saadab muusikaõpetaja Kadri Keskküla.