Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 30. oktoober 2012 11:17 Vanus: 5 aastat

Eesti lastekirjanikud Eesti raamatukogudes

8. novembril peatus Pärnus üheksas üle-eestiline kirjaniketuur. Sedakorda on põhjust rõõmustada lastel ja lastekirjanduse huvilistel. Keskraamatukogu lasteosakonnas rääkisid oma loomingustiseendastki Helvi Jürisson ja Heiki Vilep.

Raamatusarjade "Tea lasteluule varalaegas" ja "Lapse oma raamatukogu" koostajad kiidavad Helvi Jürissoni kui lugejale muhedaid muigamisi pakkuvat kirjanikku, Mercat kui vigurlikku ja sõnamängulist luuletajat ning Heiki Vilepit kui põnevate sündmuste, ootamatute olukordade ning lustakate elunähtuste loojat.
Kõik kolm autorit on lastele kirjutanud luuletusi ja jutte. Kui paksud või peenikesed ja milliste piltidega raamatukogu külastavate kirjanike raamatud on - sellest saab kiirülevaate raamatuväljapanekut uurides. Ja muidugi võib suuremat huvi tekitava raamatu pärast koju kaasa laenata.