Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

reede 22. september 2006 13:45 Vanus: 11 aastat

Elektroonilisest laenutamisest Pärnu Keskraamatukogus ja haruraamatukogudes

2006 a. septembrist laenutatakse Pärnu Keskraamatukogus(Akadeemia 3), Ranna raamatukogus (Papiniidu 50), Ülejõe raamatukogus (Jannseni 39) ja Rääma raamatukogus (Kaevu 27) raamatuid elektrooniliselt, seoses sellega on kasutusel elektrooniline lugejakaart, mis kehtib nii keskkogus kui ka haruraamatukogudes.

Täiskasvanutele maksab elektrooniline lugejakaart 20 krooni, lastele, õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 10 krooni. Uusi lugejakaarte saab osta kõigist nimetatud raamatukogudest.

Lugejal on õigus keskraamatukogust laenata 6 teavikut, haruraamatukogudest saab koju laenata kuni 4 teavikut. Kokku saab lugeja Pärnu linna raamatukogudest koju laenata10 teavikut.

Pärast laenutuse vormistamist saab lugeja raamatukoguhoidjalt väljatrüki laenatud raamatute nimekirja ning tagastamistähtajaga. Kui lugeja on lugejaks registreerimisel teatanud raamatukogule ka oma e-posti aadressi, siis saadab programm talle 2 päeva enne laenutustähtaja saabumist vastavasisulise meeldetuletuse. Kui lugeja selle aja jooksul raamatuid ei tagasta või tähtaega ei pikenda, siis saadab programm juba meeldetuletuse, kus on ära märgitud ka viivise summa ning laenatud raamatute nimekiri. Laenutustähtaega saab pikendada nii e-posti (raamatukogu saadab vastuseks pikenduspalvele uue tagastamistähtaja) kui ka telefoni teel.