Lasteleht

neljapäev 12. juuli 2018 Suvine otsimismäng kutsub Pärnut avastama

Tule Pärnu mängu mängima! Esmalt tuleb raamatukogu lasteosakonnast üles leida küsimused ja seejärel neile vastused nuputada. Kas küsitu ka tõele vastab, tasub üle kontrollida suvises Pärnus jalutades.


neljapäev 12. juuli 2018 Raamatukogude suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3) avatud E-R 10-18, L 10-15; Ranna raamatukogu (Papiniidu 50) E-R 11-18; Rääma raamatukogu (Kaevu 27) T-R 11-18; L 10-15.


kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


Näitused

Köitekunsti valiknäitus "Eesti kirjandus Eesti köites" I korruse galeriis;

Pärnu Kunstikooli täiskasvanute kursuslaste maalid I korruse galeriis;

100 hetke Eesti Vabariigi noorusajast sõnas ja pildis trepigaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

reede 22. september 2006 13:45 Vanus: 12 aastat

Elektroonilisest laenutamisest Pärnu Keskraamatukogus ja haruraamatukogudes

2006 a. septembrist laenutatakse Pärnu Keskraamatukogus(Akadeemia 3), Ranna raamatukogus (Papiniidu 50), Ülejõe raamatukogus (Jannseni 39) ja Rääma raamatukogus (Kaevu 27) raamatuid elektrooniliselt, seoses sellega on kasutusel elektrooniline lugejakaart, mis kehtib nii keskkogus kui ka haruraamatukogudes.

Täiskasvanutele maksab elektrooniline lugejakaart 20 krooni, lastele, õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 10 krooni. Uusi lugejakaarte saab osta kõigist nimetatud raamatukogudest.

Lugejal on õigus keskraamatukogust laenata 6 teavikut, haruraamatukogudest saab koju laenata kuni 4 teavikut. Kokku saab lugeja Pärnu linna raamatukogudest koju laenata10 teavikut.

Pärast laenutuse vormistamist saab lugeja raamatukoguhoidjalt väljatrüki laenatud raamatute nimekirja ning tagastamistähtajaga. Kui lugeja on lugejaks registreerimisel teatanud raamatukogule ka oma e-posti aadressi, siis saadab programm talle 2 päeva enne laenutustähtaja saabumist vastavasisulise meeldetuletuse. Kui lugeja selle aja jooksul raamatuid ei tagasta või tähtaega ei pikenda, siis saadab programm juba meeldetuletuse, kus on ära märgitud ka viivise summa ning laenatud raamatute nimekiri. Laenutustähtaega saab pikendada nii e-posti (raamatukogu saadab vastuseks pikenduspalvele uue tagastamistähtaja) kui ka telefoni teel.