Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 09. veebruar 2012 15:23 Vanus: 6 aastat

Filmikolmapäev

22. veebruaril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis režissöör Renny Harlini film "Augustikuumus"/"Five Days of War" (2011).

Rahvusvaheliselt tuntuima soome režissööri Renny Harlini lavastatud ja tõestisündinul põhinev film "Augustikuumus" jutustab sangarlikest sõjareporteritest, kes satuvad 2008. aastal, kui Vene väed Gruusiasse tungivad, teisele poole vaenlase rindejoont. Nad näevad pealt ja filmivad kõige võikamaid sõjakuritegusid, kuid on sunnitud nentima, et maailma ajakirjandust see ei huvitagi – press kajastab meelsamini Pekingis toimuvaid olümpiamänge.
Reporterid riskivad oma eluga, et filmitud materjali laia maailma levitada, ning sõjategevus nende ümber tõmbub üha koomale.
Filmi juhatasid sisse Gruusia suursaadik Eestis Ruslan Abašidze ja Riigikogu Gruusia-Eesti parlamendirühma liige Andres Herkel.
Film linastus koostöös Gruusia Suursaatkonnaga Tallinnas ja Pärnu Gruusia restoraniga Kolhethi.

Filmi treilerit saab vaadata siit