Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 09. veebruar 2012 15:23 Vanus: 6 aastat

Filmikolmapäev

22. veebruaril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis režissöör Renny Harlini film "Augustikuumus"/"Five Days of War" (2011).

Rahvusvaheliselt tuntuima soome režissööri Renny Harlini lavastatud ja tõestisündinul põhinev film "Augustikuumus" jutustab sangarlikest sõjareporteritest, kes satuvad 2008. aastal, kui Vene väed Gruusiasse tungivad, teisele poole vaenlase rindejoont. Nad näevad pealt ja filmivad kõige võikamaid sõjakuritegusid, kuid on sunnitud nentima, et maailma ajakirjandust see ei huvitagi – press kajastab meelsamini Pekingis toimuvaid olümpiamänge.
Reporterid riskivad oma eluga, et filmitud materjali laia maailma levitada, ning sõjategevus nende ümber tõmbub üha koomale.
Filmi juhatasid sisse Gruusia suursaadik Eestis Ruslan Abašidze ja Riigikogu Gruusia-Eesti parlamendirühma liige Andres Herkel.
Film linastus koostöös Gruusia Suursaatkonnaga Tallinnas ja Pärnu Gruusia restoraniga Kolhethi.

Filmi treilerit saab vaadata siit