Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 09. jaanuar 2012 10:47 Vanus: 6 aastat

Filmikolmapäev

25. jaanuaril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Stephen Frears'i film "Elu edetabelid"/"High Fidelity" (2000).

Kolmekümnendates Rob Gordon (John Cusack) on kuskil Chicago äärelinna tänaval asuva kehvakese plaadipoe omanik. Koos kahe veidrikust abilisega – hirmnaljaka rokisnoob Barry (Jack Blac) ja vaikselt vireleva põikpea Dickiga (Todd Louiso) -  müüb Rob vanakooli vinüülist muusikaplaate. Lisaks kehvale ärile seisab Rob raske aja lävel, kuna tema tüdruksõber Laura (Iben Hjejle) jätab ta maha. Põhjuseks toob ta, et mees pole alates hetkest, mil nad kohtusid, mitte põrmugi muutunud. Terve elu on ta koostanud enda kuulatavast muusikast Top 5 edetabeleid, kuid seekord otsustab ta seda igapäevarutiini veidi muuta ning panna pingeritta enda viis valusaimat lahkuminekut. Ta kohtub uuesti kõikide enda endiste kaasadega ning üritab leida täpseid põhjuseid, miks ta maha jäeti. 

Filmi jõudis meieni koostöös Ameerika Ühendriikide Suursaatkonnaga Eestis. Filmi juhatas sisse saatkonna pressi- ja kultuuri aseatašee William J. O'Connor.

Filmi treilerit saab vaadata siit.