Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 09. jaanuar 2012 10:47 Vanus: 6 aastat

Filmikolmapäev

25. jaanuaril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Stephen Frears'i film "Elu edetabelid"/"High Fidelity" (2000).

Kolmekümnendates Rob Gordon (John Cusack) on kuskil Chicago äärelinna tänaval asuva kehvakese plaadipoe omanik. Koos kahe veidrikust abilisega – hirmnaljaka rokisnoob Barry (Jack Blac) ja vaikselt vireleva põikpea Dickiga (Todd Louiso) -  müüb Rob vanakooli vinüülist muusikaplaate. Lisaks kehvale ärile seisab Rob raske aja lävel, kuna tema tüdruksõber Laura (Iben Hjejle) jätab ta maha. Põhjuseks toob ta, et mees pole alates hetkest, mil nad kohtusid, mitte põrmugi muutunud. Terve elu on ta koostanud enda kuulatavast muusikast Top 5 edetabeleid, kuid seekord otsustab ta seda igapäevarutiini veidi muuta ning panna pingeritta enda viis valusaimat lahkuminekut. Ta kohtub uuesti kõikide enda endiste kaasadega ning üritab leida täpseid põhjuseid, miks ta maha jäeti. 

Filmi jõudis meieni koostöös Ameerika Ühendriikide Suursaatkonnaga Eestis. Filmi juhatas sisse saatkonna pressi- ja kultuuri aseatašee William J. O'Connor.

Filmi treilerit saab vaadata siit.