Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 19. september 2012 11:15 Vanus: 5 aastat

Filmikolmapäev

26. septembril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis soome režissööri Zaida Bergrothi film "Hea poeg"/Hyva poika".

Pärast skandaalset esietendust põgeneb näitleja Leila Manner (Elina Knihtiä) koos oma kahe pojaga reporterite eest  pere suvekodusse. Äkilise loomuga Ilmari (Sauli Niittymäki) on ema usaldusisik ja kaitsja, noorem vend Unto (Eetu Julin) aga üksildane putuka-uurija.
Rahulik koosolemine saab rikutud, kui Leila sõbrad saabuvad nädalalõppu veetma. Nende hulgas on ka kirjanik Aimo (Eero Aho), kellesse Leila armub.
Samal ajal teatab veider kohaliku kõrtsi ettekandja Karita (Anna Paavilainen) Ilmarile, et nägi teda unes.
Kui teised külalised lahkuvad, Aimo jääb. Ilmarile sissetungija ei meeldi, kuigi Leila kinnitab, et Aimo ei ole selline, nagu tema eelmised mehed. Lõpuks saab Aimol poiste vastumeelsusest kõrini.
Ilmari püüab olukorrast põgeneda veetes aega kütkestava Karita seltsis. Leila, kes on armunud, ei märka enda ümber toimuvat.
Õhkkond metsa keskel asuvas suvilas muutub hirmutavaks.
Filmi toome teieni koostöös Soome Suursaatkonnaga Tallinnas.

Filmi treilerit saab vaadata siit