Lasteleht

neljapäev 20. september 2018 Muusikaelust Eestis kahe sajandi tagusel ajal

Neljapäeval,27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis muusikaklubi hooaja avaloeng.


esmaspäev 17. september 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 26. septembril, 24. oktoobril ja 21. novembril individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


neljapäev 13. september 2018 Nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“

Neljapäeval, 27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu suures saalis teabetund elanikkonnale - nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“. Tule kuulama!...


Näitused

Vaasa pensionäride fotoklubi sügisnäitus trepigaleriis; 

Fotonäitus "Norra värvid" I korruse galeriis;

"Türgi-Eesti sõprussuhted" perioodikagaleriis;

Pärlifantaasiad I korruse galeriis;

Merevaigus taimedest ehted I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 19. september 2012 11:15 Vanus: 6 aastat

Filmikolmapäev

26. septembril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis soome režissööri Zaida Bergrothi film "Hea poeg"/Hyva poika".

Pärast skandaalset esietendust põgeneb näitleja Leila Manner (Elina Knihtiä) koos oma kahe pojaga reporterite eest  pere suvekodusse. Äkilise loomuga Ilmari (Sauli Niittymäki) on ema usaldusisik ja kaitsja, noorem vend Unto (Eetu Julin) aga üksildane putuka-uurija.
Rahulik koosolemine saab rikutud, kui Leila sõbrad saabuvad nädalalõppu veetma. Nende hulgas on ka kirjanik Aimo (Eero Aho), kellesse Leila armub.
Samal ajal teatab veider kohaliku kõrtsi ettekandja Karita (Anna Paavilainen) Ilmarile, et nägi teda unes.
Kui teised külalised lahkuvad, Aimo jääb. Ilmarile sissetungija ei meeldi, kuigi Leila kinnitab, et Aimo ei ole selline, nagu tema eelmised mehed. Lõpuks saab Aimol poiste vastumeelsusest kõrini.
Ilmari püüab olukorrast põgeneda veetes aega kütkestava Karita seltsis. Leila, kes on armunud, ei märka enda ümber toimuvat.
Õhkkond metsa keskel asuvas suvilas muutub hirmutavaks.
Filmi toome teieni koostöös Soome Suursaatkonnaga Tallinnas.

Filmi treilerit saab vaadata siit