Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 04. aprill 2012 14:43 Vanus: 6 aastat

Filmikolmapäev

11. aprillil linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis saksa režissööri Hans-Christian Schmidi film "Kauged tuled"/"Lichter". Film on saksa keeles ingliskeelsete subtiitritega, kestab 105 min. Sissepääs on prii!

Kaks riiki, kaks linna, üks jõgi. Oder ei lahuta ainult Saksa Frankfurti ja Poola Slubicet, vaid ka kaht erinevat maailma. Piir sütitab ja kustutab lootusi ning ahvatleb õnneotsijaid. Ent piirid on ka inimeste vahel ja inimestes endas. Need võivad provotseerida ja heidutada, sundida jõudu kokku võtma või alistuma. Saksa noore lavastaja Hans-Christian Schmidi "Kauged tuled" on liigutav film saatuse tahtel piirialal kokku juhtunud inimestest, kes varastavad ja petavad, armastavad ja abistavad, loodavad ja heidavad meelt. Kõik püüavad neis segastes oludes pinnale jääda ja oma kohta leida - mõni valguses, mõni varjus.
Filmi toome teieni koostöös Goethe Instituudiga.