Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 09. september 2014 13:28 Vanus: 3 aastat

Filmikolmapäev

17. septembril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis saksa režissööri Christian Petzoldi film "Barbara" (2012). Film on saksa keeles ingliskeelsete subtiitritega, pikkus 105 min. Sissepääs prii!

Suvi 1980. Barbara on arst, kes suunati karistuseks tööle väikesesse maahaiglasse, kuna ta esitas avalduse lahkuda Saksa Demokraatlikust Vabariigist. Samal ajal valmistab tema armastatu ette põgenemist Lääne-Saksamaale. Barbara tunneb, et tema tulevik alles algab. Ent kolleeg Andre ajab oma tähelepanelikkusega teda segadusse. Kas ta peab naisel silma peal hoidma või on mees armunud? Kui põgenemispäev läheneb, hakkab Barbaral kaduma kontroll iseenda, oma plaanide ja armastuse üle.

Filmi treilerit saate vaadata siit.