Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 18. november 2014 14:40 Vanus: 3 aastat

Filmikolmapäev

26. novembril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis saksa režissööri Christian Schwochow film "Teel läände"/"Westen" (Saksamaa, 2013). Film on saksa keeles, ingliskeelsete subtiitritega, kestab 102 min. Sissepääs prii!

Kaks kohvrit, koolikott ja kaisukaru - see on kogu Nelly Senffi ja tema poja Aleksei varandus. On 70ndate lõpp ning möödunud on kolm aastat Aleksei isa Wassili surmast Venemaal. Nüüd on Nelly ainuke soov lahkuda Ida-Berliinist läände, unustada lein ja mälestused ning oma elus uus lehekülg keerata.
Ta on kindel, et teisel pool müüri on see võimalik. Saabudes Lääne-Berliini, saab ta aru, et seal ei oota teda keegi. Nelly ja tema poja elukohaks saab põgenikelaager, kuid isegi seal pole pääsu mineviku painetest.Ta satub Lääne-Saksa salaluure huviorbiiti ja temalt nõutakse infot Wassili kohta, kes olevat olnud spioon. Nüüd peab Nelly otsustama, kas laseb oma minevikul hävitada nii enda kui ka oma poja tuleviku.
Film põhineb Julia Francki romaanil „Lagerfeuer“.
Filmi treilerit saab vaadata siit.

Filmi toome teieni koostöös Goethe Instituudiga.