Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 26. veebruar 2015 11:13 Vanus: 3 aastat

Filmikolmapäev

4. märtsil linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis saksa režissööri David Sievekingi dokumentaalfilm "Meelespea"/"Vergiss mein nicht" (2012). Film on saksa keeles ingliskeelsete subtiitritega, kestab 88 min. Sissepääs prii!

David kolib taas koju, et hoolitseda oma dementse ema Greteli eest sel ajal kui tema isa Malte, kes on viimased viis aastat ema eest hoolitsenud, puhkab. David on korraga nii poeg, hooldaja kui dokumentaalfilmitegija. Üheskoos elavad poeg ja ema läbi küll toredaid momente, samas Greteli seisund halveneb. David ja Gretel järgnevad Maltele Šveitsi, kus paar on elanud 70ndatel aastatel. David kohtub Šveitsis vanemate sõpradega ning õpib oma vanemaid tundma hoopis teises valguses. Peale 40. abieluaastat on Gretel ja Malte lähedasemad kui kunagi varem. Oma pulmaastapäeval sõidab paar Hamburgi, kus nende armulugu algas. See jääb nende viimaseks ühiseks reisiks. Greteli haigusest saab Davidile filmiprojekt, mis on tema armastusavaldus nii elule, kui ka oma perekonnale.

Filmi treilerit saab vaadata siit

Filmi toome teieni koostöös Goethe Instituudiga.