Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 09. aprill 2015 13:59 Vanus: 3 aastat

Filmikolmapäev

15. aprillil linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis saksa režissööri Frauke Finsterwalderi film "Finsterworld - Sürr maailm" (2013). Film on saksa keeles ingliskeelsete subtiitritega, kestab 91 minutit. Sissepääs prii!

Teekond läbi sürreaalse Saksamaa. Politseinik, kes kannab karukostüümi. Dokumentaarfilmi režissöör, kel pole ainsatki ideed. Pediküürija, kes kogub oma eakamate naisklientide jalgade vana nahka. Rikas paarike, kes keeldub sõitmast Saksa autoga. Klass õpilasi, kes külastavad endist koonduslaagrit, kuid kel puudub huvi ajaloo vastu. Metsik mees, kes dresseerib metsas ronka.
Selles filmis on seotud nii perekondlikud sidemed kui juhuslikud hetked riigis, kus päike alati paistab ja kõik on ilus, viisakas, edukas ja õnnelik. Nii on see hetkeni, mil tuleb ilmsiks elu tumedaim pool ja me avastame, et samm idüllist põrgusse on väga lühike.
Filmi treilerit saab vaadata siit.

Filmi toome teieni koostöös Goethe Instituudiga.