Lasteleht

reede 08. detsember 2017 Talvekontsert

Neljapäeval, 14. detsembril 17.30 olete oodatud raamatukogu suurde saali Pärnu muusikakooli rütmimuusikaosakonna talvekontserdile. Esinevad bändid ja solistid. Kohtume raamatukogus!


esmaspäev 27. november 2017 Raamatukogude lahtiolekuajad pühade ajal

Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3), Ranna raamatukogu (Papiniidu 50) ja Rääma raamatukogu (Kaevu 27) lahtiolekuajad jõulude ja aastavahetuse ajal: 23.-26.12 - suletud 30., 31.12 ja 1.01 - suletud Toredat pühade aega!


Näitused

Vivian Schotowsky hõbeehete näitusmüük I korruse galeriis;

Pärnu üldhariduskoolide 5.-12. klasside kunstikonkursil auhinnatud tööd trepigaleriis;

Anna Ahmatovale pühendatud näitus I korruse galeriis;

Vaasa õpilaste kunstinäitus perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 17. jaanuar 2017 17:26 Vanus: 329 päeva

Filmikolmapäev

25. jaanuaril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis 2011. a valminud Iisreali ja Saksamaa koostööfilm „Hitler`s children“.

Nagu näitab Saksa kino tulipunkt, lämmatab Saksamaa natsi-mineviku vaimne pärand ühiskonda tänaseni. Hermann Göring, Rudolf Höss, Heinrich Himmler ja Amon Göth – need olid inimesed, kelle käsud ja keelud viisid tuhandete inimeste hukkumiseni. Nad olid kurjategijad, aga nad olid ka inimesed, neil olid perekonnad, naised, lapsed. Milline on see pärand, mille said endaga kaasa sõjakurjategijate järeltulijad ja kuidas on nad sellega toime tulnud? Sellest kõnelebki esimese filmikolmapäeva film.
Filmi toome teieni koostöös Goethe Instituudiga.
Filmi treilerit saate vaadata siit