Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 08. november 2011 11:12 Vanus: 6 aastat

Filmikolmapäev

23. novembril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis saksa-türgi režissööri Fatih Akini film "Soul Kitchen" (2009).

Noorel restoraniomanikul Zinosel läheb kehvasti. Tema tüdruksõber Nadine kolib Shanghaisse, tema restorani "Soul Kitchen" külastajad boikoteerivad tema uut gourmet-kokka ja Zinost ennast vaevab seljavalu. Asjad võtavad lootusrikkama ilme, kui moekam publik tema uuendatud kulinaarse kontseptsiooni avasüli vastu võtab, kuid Zinose murtud südant see ei paranda. Ta otsustab Hiinasse Nadine'ile järgi minna, jättes restorani oma ebausaldusväärse, vangis istunud venna Illiase hoolde. Selgub, et mõlemad otsused on viletsad: Illias mängib restorani kahtlasele kinnisvaraagendile maha ja Nadine'il on uus armastus. Kuid Zinosel ja Illiasel võib olla veel viimane võimalus "Soul Kitchen" tagasi saada, kui nad lõpetavad tülitsemise ja töötavad meeskonnana.
"Soul Kitchen“ on hooletult lahe ja äärmiselt lustakas vaatamine. Hetkel, mil nurjatul ilmel kommi lutsutades ilmub välja jäljendamatu Udo Kier, on selge, et selle filmi süda on paigas. Nagu ka selg."
Filmi toome teieni koostöös Goethe Instituudiga.

Filmi treilerit saab vaadata siit.