Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 08. november 2011 11:12 Vanus: 6 aastat

Filmikolmapäev

23. novembril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis saksa-türgi režissööri Fatih Akini film "Soul Kitchen" (2009).

Noorel restoraniomanikul Zinosel läheb kehvasti. Tema tüdruksõber Nadine kolib Shanghaisse, tema restorani "Soul Kitchen" külastajad boikoteerivad tema uut gourmet-kokka ja Zinost ennast vaevab seljavalu. Asjad võtavad lootusrikkama ilme, kui moekam publik tema uuendatud kulinaarse kontseptsiooni avasüli vastu võtab, kuid Zinose murtud südant see ei paranda. Ta otsustab Hiinasse Nadine'ile järgi minna, jättes restorani oma ebausaldusväärse, vangis istunud venna Illiase hoolde. Selgub, et mõlemad otsused on viletsad: Illias mängib restorani kahtlasele kinnisvaraagendile maha ja Nadine'il on uus armastus. Kuid Zinosel ja Illiasel võib olla veel viimane võimalus "Soul Kitchen" tagasi saada, kui nad lõpetavad tülitsemise ja töötavad meeskonnana.
"Soul Kitchen“ on hooletult lahe ja äärmiselt lustakas vaatamine. Hetkel, mil nurjatul ilmel kommi lutsutades ilmub välja jäljendamatu Udo Kier, on selge, et selle filmi süda on paigas. Nagu ka selg."
Filmi toome teieni koostöös Goethe Instituudiga.

Filmi treilerit saab vaadata siit.