Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 03. oktoober 2011 19:59 Vanus: 6 aastat

Fotokonkursi "Suvelugeja" parimatest piltidest saab näitus.

Pildid asjatundliku pilguga üle vaadanud žürii valis välja kõnekamad suvepildid, et neist peale suurendamist ja raamimist kena sügisene näitus kokku panna. Pärnu Keskraamatukogu trepigaleriis saab suve meenutada ja näitust vaadata alates 10. oktoobrist.

Suvel kutsus Pärnu Keskraamatukogu kõiki lapsi ja noori lisaks traditsioonilisele raamatulugemisele parimaid suveseiklusi ka läbi fotosilma "lugema". Nüüd, sügisel, kokkuvõtteid tehes selgus, et lugemismaterjali leidus piisavalt igale maitsele ja oma suve parimaid hetki taheti teistelegi näidata.

Fotokaamerasse oli püütud pilte reisidest, laatadest, spordist, loodusest, lihtsalt suvest laetud lastest ja noortest ning kesk suurt suve omanohki raamatu seltsis mõnulejatest.

Eripreemiate vääriliseks tunnistati 10. aastase Laura- Liisa Lillelehe foto "Tomatimaias tomatimajas" ja 18. aastase Laili Laasma foto "Leia endale hea raamat siit!". Praegusesse sügisolustikku sobivad auhinnad ootavad neid Keskraamatukogu infoletis.

Aukirjale ja igasse aastaaega sobivatele auhinnaesemetele palutakse raamatukogu infoletti järele tulla 8. aastasel Mark Batšal, 16. aastasel Liina Pressil, 13. aastasel Lisete Viisutil ja 9. aastasel Katarina-Helena Reponenil.

Suvel said kõik tragid lapsed terase pilguga vaadata ka raamatunäitust "Meie Pärnu 760" ja leida vastuseid "Ohoo, otsimismängus" küsitud küsimustele. Kõiki tublisid otsijaid ootavad raamatukogu lasteosakonnas väikesed auhinnad.