Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 03. oktoober 2011 19:59 Vanus: 7 aastat

Fotokonkursi "Suvelugeja" parimatest piltidest saab näitus.

Pildid asjatundliku pilguga üle vaadanud žürii valis välja kõnekamad suvepildid, et neist peale suurendamist ja raamimist kena sügisene näitus kokku panna. Pärnu Keskraamatukogu trepigaleriis saab suve meenutada ja näitust vaadata alates 10. oktoobrist.

Suvel kutsus Pärnu Keskraamatukogu kõiki lapsi ja noori lisaks traditsioonilisele raamatulugemisele parimaid suveseiklusi ka läbi fotosilma "lugema". Nüüd, sügisel, kokkuvõtteid tehes selgus, et lugemismaterjali leidus piisavalt igale maitsele ja oma suve parimaid hetki taheti teistelegi näidata.

Fotokaamerasse oli püütud pilte reisidest, laatadest, spordist, loodusest, lihtsalt suvest laetud lastest ja noortest ning kesk suurt suve omanohki raamatu seltsis mõnulejatest.

Eripreemiate vääriliseks tunnistati 10. aastase Laura- Liisa Lillelehe foto "Tomatimaias tomatimajas" ja 18. aastase Laili Laasma foto "Leia endale hea raamat siit!". Praegusesse sügisolustikku sobivad auhinnad ootavad neid Keskraamatukogu infoletis.

Aukirjale ja igasse aastaaega sobivatele auhinnaesemetele palutakse raamatukogu infoletti järele tulla 8. aastasel Mark Batšal, 16. aastasel Liina Pressil, 13. aastasel Lisete Viisutil ja 9. aastasel Katarina-Helena Reponenil.

Suvel said kõik tragid lapsed terase pilguga vaadata ka raamatunäitust "Meie Pärnu 760" ja leida vastuseid "Ohoo, otsimismängus" küsitud küsimustele. Kõiki tublisid otsijaid ootavad raamatukogu lasteosakonnas väikesed auhinnad.