Lasteleht

neljapäev 20. september 2018 Muusikaelust Eestis kahe sajandi tagusel ajal

Neljapäeval,27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis muusikaklubi hooaja avaloeng.


esmaspäev 17. september 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 26. septembril, 24. oktoobril ja 21. novembril individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


neljapäev 13. september 2018 Nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“

Neljapäeval, 27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu suures saalis teabetund elanikkonnale - nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“. Tule kuulama!...


Näitused

Vaasa pensionäride fotoklubi sügisnäitus trepigaleriis; 

Fotonäitus "Norra värvid" I korruse galeriis;

"Türgi-Eesti sõprussuhted" perioodikagaleriis;

Pärlifantaasiad I korruse galeriis;

Merevaigus taimedest ehted I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 03. oktoober 2011 19:59 Vanus: 7 aastat

Fotokonkursi "Suvelugeja" parimatest piltidest saab näitus.

Pildid asjatundliku pilguga üle vaadanud žürii valis välja kõnekamad suvepildid, et neist peale suurendamist ja raamimist kena sügisene näitus kokku panna. Pärnu Keskraamatukogu trepigaleriis saab suve meenutada ja näitust vaadata alates 10. oktoobrist.

Suvel kutsus Pärnu Keskraamatukogu kõiki lapsi ja noori lisaks traditsioonilisele raamatulugemisele parimaid suveseiklusi ka läbi fotosilma "lugema". Nüüd, sügisel, kokkuvõtteid tehes selgus, et lugemismaterjali leidus piisavalt igale maitsele ja oma suve parimaid hetki taheti teistelegi näidata.

Fotokaamerasse oli püütud pilte reisidest, laatadest, spordist, loodusest, lihtsalt suvest laetud lastest ja noortest ning kesk suurt suve omanohki raamatu seltsis mõnulejatest.

Eripreemiate vääriliseks tunnistati 10. aastase Laura- Liisa Lillelehe foto "Tomatimaias tomatimajas" ja 18. aastase Laili Laasma foto "Leia endale hea raamat siit!". Praegusesse sügisolustikku sobivad auhinnad ootavad neid Keskraamatukogu infoletis.

Aukirjale ja igasse aastaaega sobivatele auhinnaesemetele palutakse raamatukogu infoletti järele tulla 8. aastasel Mark Batšal, 16. aastasel Liina Pressil, 13. aastasel Lisete Viisutil ja 9. aastasel Katarina-Helena Reponenil.

Suvel said kõik tragid lapsed terase pilguga vaadata ka raamatunäitust "Meie Pärnu 760" ja leida vastuseid "Ohoo, otsimismängus" küsitud küsimustele. Kõiki tublisid otsijaid ootavad raamatukogu lasteosakonnas väikesed auhinnad.