Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 18. veebruar 2014 13:22 Vanus: 4 aastat

Heli kui fenomen. Muusika energeetilistest ja teraapilistest aspektidest.

27. veebruaril esines raamatukogu suures saalis muusikateadlane Saale Kareda.

Muusika on väga intensiivne kunstivorm, sest helilained mõjutavad inimest nii emotsionaalsel, vaimsel, energeetilisel, peenenergeetilisel kui ka väga otseselt füüsilisel, keha tasandil. Muusika loomise ja esitamisega peaks kaasnema kõrge teadlikkus ja suur vastutustunne, sest muusikaga on võimalik piltlikult väljendades nii tervendada kui tappa. Teatud energeetiliste mustrite kaudu võib pikaajalisel „annustamisel“ inimese vaimu tasalülitada.
Saale Kareda on vabakutseline muusikateadlane, kes on elanud ja töötanud 13 aastat saksakeelses kultuuriruumis (Berliinis ja Viinis) ning kasutab transdistsiplinaarset uurimismeetodit. Ta on pidanud loenguid lisaks Eestile Saksamaal, Austrias, Inglismaal, Hispaanias ja Leedus. Juba teist aastakümmet teeb ta regulaarset kaastööd ajakirjale "Teater.Muusika.Kino". Austrias elades süvenes alternatiivsetesse kontseptsioonidesse, mille abil saaks luua lahendusi kreenikiskuva  ühiskonnakorralduse muutmiseks ning koos mõttekaaslastega otsib võimalusi, kuidas transformeerida Eesti ühiskonda, muutes seda läbipaistvamaks ja inimväärsemaks.