Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 25. november 2014 16:09 Vanus: 3 aastat

Jõuluetendused

Kolmel järjestikusel laupäeval lisab jõuluootusele põnevust nukuetendus kuldkäbidega kuusest. 29. novembril ja 6. ning 13. detsembril kell 13.00 on lapsed ja jõuluhuvilised suuredki oodatud Keskraamatukogu saali, et kohtuda postivarese, jänese, jõuluvana ja teiste tegelastega.

Jõuluärevuses seltskond võtab ette õhupallireisi Austria mägedesse. Sealt loodetakse leida vajaminev kingitus. Kohtutakse kitsekese ja karuga ning saadakse osa jõuluimest. Milline see täpselt on, selgub juba saalis etendust vaadates.
"Lugu kuldkäbidega kuusest" mängivad Pärnu Kunstide Maja teatristuudio noored. Neid toetab lavastajaoskustega Rein Laos. Austria muinasjutust otsis õiged sõnad üles  ja sättis näitlejatele sobivaks Eha Tammiku.