Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 04. detsember 2013 16:34 Vanus: 4 aastat

Jõulukontsert "Talvemeeleolus"

9. detsembril toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis jõulukontsert "Talvemeeleolus". Esinesid Pärnu Muusikakooli rütmimuusikaosakonna õpilased.

Osakonna juhataja Marge Lumisalu sõnul sai kontserdil lisaks talveteemalistele lugudele kuulda ka džässistandardeid ja noorte verisoone tuntud pop- ja rocklugudest.
Solistideks on popjazzlaulu eriala õpilased Triin-Berit Kornel, Kristiina Ristmäe, Rael Rent ja Reti Kurm. Bändides teevad kaasa Paal Piller, Karl Kallas, Kaspar Tiri, Aap Erik Lai, Karl Vaba, Karl Birnbaum, Villem Rent, Annabel Berg,  Mart Nõmm, Katre Raiend, Johannes Eriste, Teet-Hendrik Sinimeri, Jaak Soa, Piret Sommer, Robi Salumets, Rahel Talts, Siim Arusaar, Jan Ristimets ja Erik Grenberg.
Ansambleid juhendavad rütmimuusika osakonna õpetajad Marek Talts, Erko Niit, Indrek Oselein, Marge Lumisalu ja Ann-Liis Aniko.