Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 04. mai 2010 10:46 Vanus: 8 aastat

Karude jututoas käisid Metstötsid

Selle hooaja viimases jututoas käisid külalised Pärnu Kesklinna Lasteaias tegutsevast Metstötside rühmast. Koos kõigi jututoalistega püüti selgust saada kes on Metstöts, kus ta elab ja miks me üldse tema jälgi peaksime otsima. Metstötside suur asjatundja Kesklinna Lasteaia õpetaja Margit Tõhk on just äsja valmis saanud uurimistöö looduses elutsevast Metstötsist ja oskas kõigile huvilistele asja selgitada.
Kindla peale tahaksid kõik täiskasvanudki, kui neil vaid pisut rohkem aega ja raha oleks, enda ja laste elu palju muinasjutulisemaks muuta. Oma uues raamatus "Metstötsi rajad" räägib autor Margit Tõhk kuidas neid soove hoopis ilma rahata, hästi avatud silmade ja toredate mängude abiga siiski täita saaks.
Jututoas tekkinud toredad mõtted sai iga osaleja värvipliiatsitega paberile joonistada ja olla niiviisi väikese pildinäituse üheks kunstnikuks.

Pilte saab vaadata siit.

Karude jututuba jätkab peale suvepuhkust sügisel!