Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 04. mai 2010 10:46 Vanus: 8 aastat

Karude jututoas käisid Metstötsid

Selle hooaja viimases jututoas käisid külalised Pärnu Kesklinna Lasteaias tegutsevast Metstötside rühmast. Koos kõigi jututoalistega püüti selgust saada kes on Metstöts, kus ta elab ja miks me üldse tema jälgi peaksime otsima. Metstötside suur asjatundja Kesklinna Lasteaia õpetaja Margit Tõhk on just äsja valmis saanud uurimistöö looduses elutsevast Metstötsist ja oskas kõigile huvilistele asja selgitada.
Kindla peale tahaksid kõik täiskasvanudki, kui neil vaid pisut rohkem aega ja raha oleks, enda ja laste elu palju muinasjutulisemaks muuta. Oma uues raamatus "Metstötsi rajad" räägib autor Margit Tõhk kuidas neid soove hoopis ilma rahata, hästi avatud silmade ja toredate mängude abiga siiski täita saaks.
Jututoas tekkinud toredad mõtted sai iga osaleja värvipliiatsitega paberile joonistada ja olla niiviisi väikese pildinäituse üheks kunstnikuks.

Pilte saab vaadata siit.

Karude jututuba jätkab peale suvepuhkust sügisel!