Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 10. november 2015 08:50 Vanus: 2 aastat

Karude jututoas mõistatati loodust

14. novembril käisid jututoas 5-8 aasta vanused poisid-tüdrukud loodust mõistatamas. Lasteosakonna jutuvaibal tehti tutvust uute lugudega ja pandi oma nutikus proovile.

Timo Marani ja Tiina Mariam Reinsalu raamatus "Kodukakk, päevakoer ja teised" proovivad lapsed loodusetargad olla. Aga niipea, kui üks mõistatus lahendatud, on kohe uus platsis. Miks kärnkonn silmi pilgutab? Miks siilil okkad on?
Jututoas võis oma vastuse julgesti välja öelda, sest üheskoos arvamine on lõbus. Küll ajapikku selgub, kas ehk siil okkaid teiste siilide sügamiseks või seente korjamiseks tarvitab.
Veel sai raamatupiltide pealt loomariigi unimütse vaadata - neid ei hoiaks kõige põnevam seiklusjuttki talvel ärkvel. Mõnest uhkest magajast sündis jututoas ka kena värvipilt, mida tore teistelegi näidata.