Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 03. märts 2016 14:58 Vanus: 2 aastat

Karude jututoas räägiti kuulsatest jänestest

12. märtsil kell kuulati Karude jututoas lugusid. Keskraamatukogu lasteosakonnas on kogunesid 5-8 aastased poisid-tüdrukud. Raamatukaante vahelt otsiti üles kuulsad jänesed.

Et üleilmset kuulsuse mõõdupuud pole ükski tark veel välja mõelnud, said jututoalised ise hinnata, milline pikk-kõrv neile kõige rohkem meeldib. Tutvust tehti pea saja aasta vanuse sametjänesega, kelle eluloo pani kirja Margery Williams. Aga ka  Kerttu Sillaste kevadet ootava julge jänese ja Leelo Tungla sõpru otsiva jänesepojaga. Kaks viimast nudisaba on kuulsad veel sellegi poolest, et nende joonistajad Kerttu Sillaste ja Catherine Zarip jäid silma kauneimate lasteraamatute žüriile.
Kellele jututoa lugudest veel väheks jäi, sai lisa valida raamatunäituselt "Kuulsad jänesed hüppavad välja". Ilusate, tarkade ja julgete jäneste ridu jäid täiendama ka jututoaliste joonistatud jänesepildid.