Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

laupäev 07. veebruar 2015 14:16 Vanus: 3 aastat

Karude jututuba

Sõbrapäeval, 14. veebruaril kell 12.00 kutsub Keskraamatukogu Karude jututuba kõiki 5-8 aasta vanuseid poisse-tüdrukuid lugusid kuulama. Lasteosakonna raamatuvarudest on seekord välja otsitud mitu head krokodillilugu.

Loodusfilmidest hirmutava välimuse poolest silma jäänud looma on mitmed kirjanikud oma raamatu peategelaseks valinud. Marina Moskvina loo kroku oskab ennast küll kõigiti sõbralikult üleval pidada. Kui kerge lahke looma elu keset metsikut džunglit on, sellest jutustab lugu "Mis juhtus krokodilliga?". Koostöös kunstnik Anne Pikkoviga sündinud raamat valiti äsja asjatundliku žürii poolt 2014. aasta kauneimate lasteraamatute hulka.
Milliseks tüütuseks võib osutuda perre toodud väikevend, räägib Krokodilli-Karoliine Jan Ormerodi raamatus "Beebivahetus". Nii raske on sõbraks saada väikevennaga, kelle suu tilgub ja kes veel üldse mängida ei oska.
Joonistatakse ka krokodillipilte, nii sõbrale kinkimiseks kui raamatukogu pildinäitusele riputamiseks. Koju kaasa võib laenutada kõige enam huvi äratanud raamatu.