Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

laupäev 07. veebruar 2015 14:16 Vanus: 3 aastat

Karude jututuba

Sõbrapäeval, 14. veebruaril kell 12.00 kutsub Keskraamatukogu Karude jututuba kõiki 5-8 aasta vanuseid poisse-tüdrukuid lugusid kuulama. Lasteosakonna raamatuvarudest on seekord välja otsitud mitu head krokodillilugu.

Loodusfilmidest hirmutava välimuse poolest silma jäänud looma on mitmed kirjanikud oma raamatu peategelaseks valinud. Marina Moskvina loo kroku oskab ennast küll kõigiti sõbralikult üleval pidada. Kui kerge lahke looma elu keset metsikut džunglit on, sellest jutustab lugu "Mis juhtus krokodilliga?". Koostöös kunstnik Anne Pikkoviga sündinud raamat valiti äsja asjatundliku žürii poolt 2014. aasta kauneimate lasteraamatute hulka.
Milliseks tüütuseks võib osutuda perre toodud väikevend, räägib Krokodilli-Karoliine Jan Ormerodi raamatus "Beebivahetus". Nii raske on sõbraks saada väikevennaga, kelle suu tilgub ja kes veel üldse mängida ei oska.
Joonistatakse ka krokodillipilte, nii sõbrale kinkimiseks kui raamatukogu pildinäitusele riputamiseks. Koju kaasa võib laenutada kõige enam huvi äratanud raamatu.