Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

laupäev 07. veebruar 2015 14:16 Vanus: 3 aastat

Karude jututuba

Sõbrapäeval, 14. veebruaril kell 12.00 kutsub Keskraamatukogu Karude jututuba kõiki 5-8 aasta vanuseid poisse-tüdrukuid lugusid kuulama. Lasteosakonna raamatuvarudest on seekord välja otsitud mitu head krokodillilugu.

Loodusfilmidest hirmutava välimuse poolest silma jäänud looma on mitmed kirjanikud oma raamatu peategelaseks valinud. Marina Moskvina loo kroku oskab ennast küll kõigiti sõbralikult üleval pidada. Kui kerge lahke looma elu keset metsikut džunglit on, sellest jutustab lugu "Mis juhtus krokodilliga?". Koostöös kunstnik Anne Pikkoviga sündinud raamat valiti äsja asjatundliku žürii poolt 2014. aasta kauneimate lasteraamatute hulka.
Milliseks tüütuseks võib osutuda perre toodud väikevend, räägib Krokodilli-Karoliine Jan Ormerodi raamatus "Beebivahetus". Nii raske on sõbraks saada väikevennaga, kelle suu tilgub ja kes veel üldse mängida ei oska.
Joonistatakse ka krokodillipilte, nii sõbrale kinkimiseks kui raamatukogu pildinäitusele riputamiseks. Koju kaasa võib laenutada kõige enam huvi äratanud raamatu.