Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 07. november 2016 14:14 Vanus: 1 aastat

Karude jututuba

12. novembril loeti ja jutustati Karude jututoas lugusid ja mängiti mänge. 5-8 aastased raamatusõbrad said seekord tuttavaks ühe õige häbeliku öölooma ja mitme vahva ametiga.

Öösel salaja külmkappi tühjendav öösöödik Pogi on Anna Eespere poolt välja mõeldud raamatutegelane. Talle meeldib süüa Peetri ema tehtud kapsarulle, praetud kabatšokki ja brokkolivormi. Et oma lemmiktoit on olemas igal lapsel ja lapsevanemal, on jututoas tore sellest rääkida ja teisi kuulata.
Juttu tuleb ka ametitest, mis toidu valmistamisega seotud. Pagar Paulil ja kokk Kuunol on kiired tööpäevad, aga tõsine töömees on kalur Kaljugi. Koos paljude teiste tegutsejatega on nad ametis Margit Saluste uues vahvate piltidega raamatus "Kõik tööd on head".
Karude jututoa leiab raamatuhuviline üles Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnast. Osavõtutasu ei ole. Tulla võib üksi või koos vanemate, õdede-vendade ja sõpradega.