Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 07. november 2016 14:14 Vanus: 1 aastat

Karude jututuba

12. novembril loeti ja jutustati Karude jututoas lugusid ja mängiti mänge. 5-8 aastased raamatusõbrad said seekord tuttavaks ühe õige häbeliku öölooma ja mitme vahva ametiga.

Öösel salaja külmkappi tühjendav öösöödik Pogi on Anna Eespere poolt välja mõeldud raamatutegelane. Talle meeldib süüa Peetri ema tehtud kapsarulle, praetud kabatšokki ja brokkolivormi. Et oma lemmiktoit on olemas igal lapsel ja lapsevanemal, on jututoas tore sellest rääkida ja teisi kuulata.
Juttu tuleb ka ametitest, mis toidu valmistamisega seotud. Pagar Paulil ja kokk Kuunol on kiired tööpäevad, aga tõsine töömees on kalur Kaljugi. Koos paljude teiste tegutsejatega on nad ametis Margit Saluste uues vahvate piltidega raamatus "Kõik tööd on head".
Karude jututoa leiab raamatuhuviline üles Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnast. Osavõtutasu ei ole. Tulla võib üksi või koos vanemate, õdede-vendade ja sõpradega.