Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 07. september 2015 09:34 Vanus: 2 aastat

Karude jututoas kuulati lugusid

12. septembril kutsus Karude jututuba lapsi uusi raamatutegelasi avastama. Oodatud olid kõik poisid ja tüdrukud, kel vanust nii umbes viis, kuus, seitse või kaheksa aastat. Järgmisel sügisel oma kümnendat sünnipäeva tähistavas jututoas saadakse sõpradega kokku iga kuu teisel laupäeval.

Üheskoos on tore mõelda, mis suvest meelde jäi ja kuulata Andrus Kivirähki lõbusat lugu dušši all käinud lepatriinust. Viimane on peidus suve-"Tähekeses", mis jututoas lapsi ootab. Ajakirja peale on Kadi Kurema telgimõnusid nautiva poisi ja koera joonistanud ning peale pildivaatamist tahab väike Bosse-koergi oma seiklustest rääkida. Tema on uhiuue, Kajsa Gordani poolt kirjutatud raamatu tegelane. Ent uusi raamatusõpru on veelgi: jänesepoeg Joosep, brontosaurus Pronto, lehm Miili ja mitu muud tegelast.
Peale padja peal kõhutamist ja jutukuulamist vajab keha väikest sirutust. Siis on õige aeg välja valida kõige ilusamat värvi pliiats ja teha algust pildiga, mis pärast lõpetamist oma loo jutustab.
Pärnuliku rannapildiga jututoa leiab huviline lasteosakonnast. Sinna võib tulla trepist astudes või liftiga sõites. Jututuba on piletiprii.