Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 08. oktoober 2012 15:19 Vanus: 5 aastat

Karude jututuba kutsub raamatusõpru

Juba seitsmendat hooaega järjepanu julgustab Karude jututuba 5-8 aastasi lapsi raamatuid avastama ja kutsub väikesi kuulajaid suurema raamatusõbra eestvedamisel lugusid kuulama ning kaasa süvenema. Arvul seitse on muinasjuttudes maagiline tähendus ja erinevate juttude ning piltidega on täidetud igakuised jututoadki. Kuulamiskunsti harjutamiseks ei tule siiski seitsme maa ja mere taha reisida, seda võib põnevusega proovida juba 13. oktoobril kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas.

Küll aga loetakse ja jutustatakse selle sügise esimeses jututoas kaugete maade muinasjutte. Lapsi kutsutakse osa saama päikeselise maa Kreeka muinaslugudest. Koos vaadatakse ka raamatupilte ja postkaarte sellest maast. Jutukuulamisel kogunenud mõtted ja muljed saavad raamatusõbrad värvipliiatsitega paberile joonistada ja soovi korral kõigile teistele kunstihuvilistele vaatamiseks raamatukogu pisikesele pildinäitusele jätta. Või siis otsekohe mälestuseks koju kaasa võtta.
Kui juba laupäevane raamatukogukülastus ette võetud, tasub ehk mõni huvi tekitanud raamat koju kaasagi laenutada või lasteosakonnas raamatu abiga kummalisi maailmaasju uurida.