Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

reede 12. juuni 2009 15:33 Vanus: 9 aastat

Karukäpa küsimused suviseks l-a-h-e-n-d-a-m-i-s-e-k-s

Sel suvel võid sa lasteosakonnas ringi vaadates sattuda laua juurde, kuhu meie maskott Jutukaru oma käpajälje on jätnud. Just seal ootavad kõiki nii umbes kolmanda kuni viienda klassi lapsi viktoriiniküsimused, mis lahendamist ootavad.

Vastused peidavad end kümnes vahvas lasteraamatus, mille autoriteks meie oma parimad lastekirjanikud. Et õigete raamatute otsimisele mitte liigselt aega kulutada, selleks on kogu viktoriini lahendamiseks vajalik kirjasõna välja otsitud - ole ainult tähelepanelik ja nutikas ning leia vastused raamatukaante vahelt üles.
Üks küsimus tahab teada  kindlat nime kõigi laste ja täiskasvanutegi lemmikraamatust "Leiutajateküla Lotte", teine uurib preili Kere pääsemislugu, kolmas seda kas pudelposti teel on võimalik sõpru leida - aga kui kohale tuled, küll siis näed, mida täpsemalt küsitakse. Iga tubli viktoriinilahendaja saab mälestuseks karukäpa jäljega kleepsu ja võib-olla avastab enda jaoks isegi mõne uue raamatu, mida vihmase ilmaga kodus kõhutades lugeda.