Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 22. aprill 2010 14:25 Vanus: 8 aastat

Kirjanik Siiri Laidla käis Pärnus suure kohvriga

6. mail oli kõigil lastel, noortel ja huvilistel täiskasvanutelgi võimalus keskraamatukogu suures saalis kohtuda mitmete tuntud laste- ja noorsooraamatute autori Siiri Laidlaga.

Kirjanikul oli Pärnus kaasas ka kohver, mis peitis endas tema juttude põhjal valminud nukke. Nukumeistrikski oli Siiri Laidla ise ja ise näitas ta ka lastele kuidas nukud välja näevad, millise iseloomuga on ja mida teha oskavad.

Et vaatamis- ja kuulamisrõõmu ikka topelt saaks, sellele aitasid kaasa Rein Laose Teatristuudio noored näitlejad, kes alustuseks Siiri Laidla raamatu "Raamatukogunõid Rosaalie" ainetel valminud näitemängu etendasid.

Kõigil kohaletulnuil oli võimalik vaadata väljapanekut Siiri Laidla raamatutest ja mõni enam silmajäänud ning huvi tekitav lugemiseks koju kaasagi laenutada.

Pilte kohtumisest saab vaadata siit.