Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 27. oktoober 2011 13:52 Vanus: 7 aastat

Kirjaniketuur Pärnus.

2. novembril kohtusid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis üle-eestilise kirjaniketuuri raames pärnakatega Birk Rohelend, Ketlin Priilinn ja Mikk Pärnits.

Birk Rohelend (pärisnimi Hele-Riin Moon) on üks kirjastuses Tänapäev välja antud noorsooromaani sarjade (2007 ja 2009) autoritest. Alates 2008. aasta sügisest kirjandusrühmituse Purpurmust org liige. Kirjastuse Tänapäev ja Eesti Lastekirjanduse Keskuse korraldatud noorsooromaani konkursil saavutas 2006. aastal 3. koha teosega "Mina, Mortimer" ja 2008. aastal jagas esikohta Kristiine Kurema kõrval kirjatööga "Enesetapjad".
Eesti Romaaniühingu poolt korraldatud 2008. aasta romaanivõistlusel jagas kolmandat kohta Marion Andra kõrval teosega "Mu sõraline sõber".
Birk Rohelennult on ilmunud: "Mina, Mortimer"(2007), "Enesetapjad"(2009), novell "Mustade kaantega kaustik" kogumikus "Tule, ma jutustan sulle loo"(2008), ballaad "Alexander ja Belle"(2009) ja "Mu sõraline sõber"(2009).
Ketlin Priilinna (kodanikunimi Ketlin Rauk) sulest on ilmunud mitmeid raamatuid nii lastele, noortele kui täiskasvanud lugejatele. Samuti on Ketlin Priilinn tõlkinud neli teost inglise keelest eesti keelde. Temalt on ilmunud: "Maarjamäe kägu" (2007), "Sefiirist loss" (2010) jne.
Mikk Pärnits on müstik, prohvet, punkar, häkker, maag, võlur, šarlatan, valetaja, sigavärdjas, päästeingel, laiskvorst, nihilist, anarhist, diskordialane, luuser, poiss.(Värske Rõhk). Mikk Pärnitsalt on ilmunud "Näiv on jääv: [lühijutud]" (2005) ja "Hundikutsikaeetika" (2009)