Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 17. november 2005 16:13 Vanus: 12 aastat

Kohtumine KIVISILDNIKUGA!

23. novembril k.a. toimus Pärnu Keskraamatukogu 3. korruse üldlugemissaalis kohtumine KIVISILDNIKUGA ning raamatu "Tali valla ametlik ajalugu" esitlus.

Lugejatega kohtusid kirjanik Sven Kivisildnik ning "Tali valla ametliku ajaloo" kujundaja Mart Anderson. Autorite sõnul on raamat osa kirjaoskuse propageerimisest, millele nad oma jaksu viimasel ajal järjest rohkem rakendavad. Kivisildniku väitel koosneb kirjaoskus kahest komponendist: sisu ja vorm; tüpograafia ja tekst.

"Tali valla ametlik ajalugu" on aga "lood hääbuvast elust ning kultuurist, mida väärib ikkagi päästa. Tali valla ametliku ajaloo järgmine köide antakse välja tuhande aasta pärast, 17. oktoobril 3005."