Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 10. märts 2014 10:54 Vanus: 4 aastat

Koolivaheaja töötoad

Tule koolivaheajal sõnumilippu tegema! 18. ja 19. märtsil kell 13.00 kutsume nii poisse kui tüdrukuid endale sõnumilippu tegema. Töötuba läheb lahti lasteosakonnas ja ootab osalema 1.-4. klassi koolivaheajalisi.

Lipu jaoks tarvilik meisterdamiskraam ja väikesed sõnumid ootavad kohaletulijaid raamatukogus. Märgid ja hõiked saab iga osaleja ise lipupusle kangatükkide hulgast välja valida. Sõnumilipud saavad lõbusalt merelised, aga sobivad sõpradega suhtlemiseks ja endast teada andmiseks ka kuival maal.
Töötoaliste näpud ja mõtted paneb liikuma kunstiõpetaja Tiiu Leis. Et kokku saaks parajalt mõnus seltskond, palume osaleda soovijatel end eelnevalt registreerida. Seda saab teha lasteosakonnas või numbrile 44 55 702 helistades. Töötuba on piletiprii.