Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 22. aprill 2010 09:02 Vanus: 8 aastat

Külas käis Ketlin Priilinn

28. rääkis kirjanik Ketlin Priilinn Keskraamatukogu suures saalis lastele ja noortele oma juba ilmunud ning veel ilmumisjärge ootavatest raamatutest.

Ketlin Priilinn on noor vabakutseline kirjanik, kelle põnevatest mõtetest ja omanäolisest maailmanägemusest sündinud raamatute arv juba kümne piiri ületab. Tema lugemislusti pakkuvad lasteraamatud "Koeralaps Berta seiklused", "Anna ja tema merisiga Julius" ja "Väike kuninganna" võib leida kirjastuse "Tänapäev" populaarsest sarjast "Minu esimene raamat". Väga menukad on ka noore autori noorsooraamatud "Maarjamäe kägu", "Peaaegu Tuhkatriinu", "Hirm pole tähtis", "Mustlasplikad" ja teised. Mitmed Ketlin Priilinna raamatud on saavutanud mainekaid kohti kirjandusvõistlustelt.

Kuuldavasti on nii laste kui noorte rõõmuks õige peatselt uut lugemisvara lisandumas. Lisaks kirjutamisele ja reisimisele peab Ketlin Priilinn oma suureks hobiks lugemist.

Pilte kohtumisest saab vaadata siit.