Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 22. aprill 2010 09:02 Vanus: 8 aastat

Külas käis Ketlin Priilinn

28. rääkis kirjanik Ketlin Priilinn Keskraamatukogu suures saalis lastele ja noortele oma juba ilmunud ning veel ilmumisjärge ootavatest raamatutest.

Ketlin Priilinn on noor vabakutseline kirjanik, kelle põnevatest mõtetest ja omanäolisest maailmanägemusest sündinud raamatute arv juba kümne piiri ületab. Tema lugemislusti pakkuvad lasteraamatud "Koeralaps Berta seiklused", "Anna ja tema merisiga Julius" ja "Väike kuninganna" võib leida kirjastuse "Tänapäev" populaarsest sarjast "Minu esimene raamat". Väga menukad on ka noore autori noorsooraamatud "Maarjamäe kägu", "Peaaegu Tuhkatriinu", "Hirm pole tähtis", "Mustlasplikad" ja teised. Mitmed Ketlin Priilinna raamatud on saavutanud mainekaid kohti kirjandusvõistlustelt.

Kuuldavasti on nii laste kui noorte rõõmuks õige peatselt uut lugemisvara lisandumas. Lisaks kirjutamisele ja reisimisele peab Ketlin Priilinn oma suureks hobiks lugemist.

Pilte kohtumisest saab vaadata siit.