Lasteleht

neljapäev 12. juuli 2018 Suvine otsimismäng kutsub Pärnut avastama

Tule Pärnu mängu mängima! Esmalt tuleb raamatukogu lasteosakonnast üles leida küsimused ja seejärel neile vastused nuputada. Kas küsitu ka tõele vastab, tasub üle kontrollida suvises Pärnus jalutades.


neljapäev 12. juuli 2018 Raamatukogude suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3) avatud E-R 10-18, L 10-15; Ranna raamatukogu (Papiniidu 50) E-R 11-18; Rääma raamatukogu (Kaevu 27) T-R 11-18; L 10-15.


kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


Näitused

Köitekunsti valiknäitus "Eesti kirjandus Eesti köites" I korruse galeriis;

Pärnu Kunstikooli täiskasvanute kursuslaste maalid I korruse galeriis;

100 hetke Eesti Vabariigi noorusajast sõnas ja pildis trepigaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 22. aprill 2010 09:02 Vanus: 8 aastat

Külas käis Ketlin Priilinn

28. rääkis kirjanik Ketlin Priilinn Keskraamatukogu suures saalis lastele ja noortele oma juba ilmunud ning veel ilmumisjärge ootavatest raamatutest.

Ketlin Priilinn on noor vabakutseline kirjanik, kelle põnevatest mõtetest ja omanäolisest maailmanägemusest sündinud raamatute arv juba kümne piiri ületab. Tema lugemislusti pakkuvad lasteraamatud "Koeralaps Berta seiklused", "Anna ja tema merisiga Julius" ja "Väike kuninganna" võib leida kirjastuse "Tänapäev" populaarsest sarjast "Minu esimene raamat". Väga menukad on ka noore autori noorsooraamatud "Maarjamäe kägu", "Peaaegu Tuhkatriinu", "Hirm pole tähtis", "Mustlasplikad" ja teised. Mitmed Ketlin Priilinna raamatud on saavutanud mainekaid kohti kirjandusvõistlustelt.

Kuuldavasti on nii laste kui noorte rõõmuks õige peatselt uut lugemisvara lisandumas. Lisaks kirjutamisele ja reisimisele peab Ketlin Priilinn oma suureks hobiks lugemist.

Pilte kohtumisest saab vaadata siit.