Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 06. detsember 2011 11:06 Vanus: 7 aastat

Laste jõuluetendused

26. novembril, 3. detsembril ja 17. detsembril oli kõigil jõuluhuvilistel võimalus esimese korruse suues saalis osa saada jõuluetendusest "Lambapere jõulud".

"Maailma laste palvel on jõulud selgi talvel!" - nii see Priit Aimla uues "Eesti jõuluslamide ja -juttude kuldraamatus" lubab. Aga Pärnu laste soovil käivad selgi aastal jõuluetenduse proovid, sest pea need jõulud juba jõuavadki.

Etendust mängisid Pärnu Kunstide Maja Rein Laose Teatristuudio noored. Kuuldavasti on jõulumängus tegutsevatel lammastegelastel ka päris ehtsatest villaloomadest prototüübid olemas. Nemad raamatukogu saali näitlejate mänguoskust hindama ei tule, vaid teevad koduses maaolustikus ühe suure kiidumää ja vahest paar marulist jooksutuuriga.
Jõuluetendusele piletit ostma ei pea, kõik on lihtsalt oodatud. Ja kellel jõulusalmidest ja -juttudest kodus nappus kätte tuleb, seadku aga sammud julgesti raamatukogu suunas.