Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 06. detsember 2011 11:06 Vanus: 6 aastat

Laste jõuluetendused

26. novembril, 3. detsembril ja 17. detsembril oli kõigil jõuluhuvilistel võimalus esimese korruse suues saalis osa saada jõuluetendusest "Lambapere jõulud".

"Maailma laste palvel on jõulud selgi talvel!" - nii see Priit Aimla uues "Eesti jõuluslamide ja -juttude kuldraamatus" lubab. Aga Pärnu laste soovil käivad selgi aastal jõuluetenduse proovid, sest pea need jõulud juba jõuavadki.

Etendust mängisid Pärnu Kunstide Maja Rein Laose Teatristuudio noored. Kuuldavasti on jõulumängus tegutsevatel lammastegelastel ka päris ehtsatest villaloomadest prototüübid olemas. Nemad raamatukogu saali näitlejate mänguoskust hindama ei tule, vaid teevad koduses maaolustikus ühe suure kiidumää ja vahest paar marulist jooksutuuriga.
Jõuluetendusele piletit ostma ei pea, kõik on lihtsalt oodatud. Ja kellel jõulusalmidest ja -juttudest kodus nappus kätte tuleb, seadku aga sammud julgesti raamatukogu suunas.