Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 06. detsember 2011 11:06 Vanus: 6 aastat

Laste jõuluetendused

26. novembril, 3. detsembril ja 17. detsembril oli kõigil jõuluhuvilistel võimalus esimese korruse suues saalis osa saada jõuluetendusest "Lambapere jõulud".

"Maailma laste palvel on jõulud selgi talvel!" - nii see Priit Aimla uues "Eesti jõuluslamide ja -juttude kuldraamatus" lubab. Aga Pärnu laste soovil käivad selgi aastal jõuluetenduse proovid, sest pea need jõulud juba jõuavadki.

Etendust mängisid Pärnu Kunstide Maja Rein Laose Teatristuudio noored. Kuuldavasti on jõulumängus tegutsevatel lammastegelastel ka päris ehtsatest villaloomadest prototüübid olemas. Nemad raamatukogu saali näitlejate mänguoskust hindama ei tule, vaid teevad koduses maaolustikus ühe suure kiidumää ja vahest paar marulist jooksutuuriga.
Jõuluetendusele piletit ostma ei pea, kõik on lihtsalt oodatud. Ja kellel jõulusalmidest ja -juttudest kodus nappus kätte tuleb, seadku aga sammud julgesti raamatukogu suunas.