Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 28. detsember 2017 13:23 Vanus: 21 päeva

Lauamängude ja puslede koolivaheaeg raamatukogus

Koolivaheaeg raamatukogus on seekord lauamängude ja puslede päralt. Lasteosakonda on jõudnud uus valik lauamänge: kiireid ja seikluslikke, tasasemat nuputamist nõudvaid ja keskmise kiirusega. On oma ja eestimaiseid ning vahvaid välismaiseid. Saab koha peal mängida ja koju kaasa laenutada. Peale selle ootab kokkupanemist 34 puslet ja 423 puslekildu. Iga pusle jagab ka mõne toreda teadmise. Näiteks, kas sa tead kes on Appaloosa? Draakon või printsess igatahes mitte. Ühe Appaloosaga armastas ringi liikuda Pipi Pikksukk. Ja kus Pipi, seal hobune - nii et vastuse saab teada hobupuslet kokku ladudes. Aga puslekilde on ka dinosauruste, printsesside, maailma loomade, draakonikroonikate ja pandakarude piltidelt. Tule üksi või koos sõpradega! Puslepõnevus läheb lahti 27. detsembril.