Lasteleht

neljapäev 20. september 2018 Muusikaelust Eestis kahe sajandi tagusel ajal

Neljapäeval,27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis muusikaklubi hooaja avaloeng.


esmaspäev 17. september 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 26. septembril, 24. oktoobril ja 21. novembril individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


neljapäev 13. september 2018 Nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“

Neljapäeval, 27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu suures saalis teabetund elanikkonnale - nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“. Tule kuulama!...


Näitused

Vaasa pensionäride fotoklubi sügisnäitus trepigaleriis; 

Fotonäitus "Norra värvid" I korruse galeriis;

"Türgi-Eesti sõprussuhted" perioodikagaleriis;

Pärlifantaasiad I korruse galeriis;

Merevaigus taimedest ehted I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 02. aprill 2009 13:35 Vanus: 9 aastat

Liiklusteemaliste metoodiliste materjalide ideekonkursil osalenud tööde näitus

Aprillis olid Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas vaatamiseks välja pandud liiklusteemaliste metoodiliste materjalide ideekonkursil osalenud tööd.

Möödunud aasta 22. septembril kuulutati Pärnu linna õpetajatele välja liiklusteemaliste metoodiliste materjalide ideekonkurss ning kinnitati konkursi juhend. Ideekonkursi preemiad kinnitati 2. märtsil.

Konkursi eesmärgiks on tähtsustada liiklusalast kasvatust lasteaedades ja koolides ning laiendada liiklusteemaliste metoodiliste materjalide valikut.
Konkursile olid oodatud eelkõige materjalid, mis on seotud liiklussituatsiooni lahendustega Pärnus: õppemängud ja –ülesanded, lauamängud, näpumängud, mõistatused, laulud-laulumängud, liikluspäevad, mängupeo kavad, teemaplaanid, töölehed ning arvutimängud.
Töid hindas komisjon, kuhu kuulusid Pärnu Linnavalitsuse, Pärnu Teedevalitsuse, Lääne Politseiprefektuuri ja haridusasutuste esindajad.
Materjalide hindamisel arvestati algupärast materjali, materjali esteetilisust ja kaasaegsust, kasutamise võimaluste mitmekesisust, seotust Pärnuga ning laste ja õpilaste kaasamist.
Pärnu Linnavalitsus premeeris kõiki osalenuid reisiga Põlvamaa maanteemuuseumisse.
Ideekonkursil osalenud töid ning Pärnu Keskraamatukogu fondist valitud liiklusalaseid raamatuid on võimalik vaadata raamatukogu lasteosakonnas üles pandud näitusel.