Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 02. aprill 2009 13:35 Vanus: 9 aastat

Liiklusteemaliste metoodiliste materjalide ideekonkursil osalenud tööde näitus

Aprillis olid Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas vaatamiseks välja pandud liiklusteemaliste metoodiliste materjalide ideekonkursil osalenud tööd.

Möödunud aasta 22. septembril kuulutati Pärnu linna õpetajatele välja liiklusteemaliste metoodiliste materjalide ideekonkurss ning kinnitati konkursi juhend. Ideekonkursi preemiad kinnitati 2. märtsil.

Konkursi eesmärgiks on tähtsustada liiklusalast kasvatust lasteaedades ja koolides ning laiendada liiklusteemaliste metoodiliste materjalide valikut.
Konkursile olid oodatud eelkõige materjalid, mis on seotud liiklussituatsiooni lahendustega Pärnus: õppemängud ja –ülesanded, lauamängud, näpumängud, mõistatused, laulud-laulumängud, liikluspäevad, mängupeo kavad, teemaplaanid, töölehed ning arvutimängud.
Töid hindas komisjon, kuhu kuulusid Pärnu Linnavalitsuse, Pärnu Teedevalitsuse, Lääne Politseiprefektuuri ja haridusasutuste esindajad.
Materjalide hindamisel arvestati algupärast materjali, materjali esteetilisust ja kaasaegsust, kasutamise võimaluste mitmekesisust, seotust Pärnuga ning laste ja õpilaste kaasamist.
Pärnu Linnavalitsus premeeris kõiki osalenuid reisiga Põlvamaa maanteemuuseumisse.
Ideekonkursil osalenud töid ning Pärnu Keskraamatukogu fondist valitud liiklusalaseid raamatuid on võimalik vaadata raamatukogu lasteosakonnas üles pandud näitusel.