Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 02. aprill 2009 13:35 Vanus: 9 aastat

Liiklusteemaliste metoodiliste materjalide ideekonkursil osalenud tööde näitus

Aprillis olid Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas vaatamiseks välja pandud liiklusteemaliste metoodiliste materjalide ideekonkursil osalenud tööd.

Möödunud aasta 22. septembril kuulutati Pärnu linna õpetajatele välja liiklusteemaliste metoodiliste materjalide ideekonkurss ning kinnitati konkursi juhend. Ideekonkursi preemiad kinnitati 2. märtsil.

Konkursi eesmärgiks on tähtsustada liiklusalast kasvatust lasteaedades ja koolides ning laiendada liiklusteemaliste metoodiliste materjalide valikut.
Konkursile olid oodatud eelkõige materjalid, mis on seotud liiklussituatsiooni lahendustega Pärnus: õppemängud ja –ülesanded, lauamängud, näpumängud, mõistatused, laulud-laulumängud, liikluspäevad, mängupeo kavad, teemaplaanid, töölehed ning arvutimängud.
Töid hindas komisjon, kuhu kuulusid Pärnu Linnavalitsuse, Pärnu Teedevalitsuse, Lääne Politseiprefektuuri ja haridusasutuste esindajad.
Materjalide hindamisel arvestati algupärast materjali, materjali esteetilisust ja kaasaegsust, kasutamise võimaluste mitmekesisust, seotust Pärnuga ning laste ja õpilaste kaasamist.
Pärnu Linnavalitsus premeeris kõiki osalenuid reisiga Põlvamaa maanteemuuseumisse.
Ideekonkursil osalenud töid ning Pärnu Keskraamatukogu fondist valitud liiklusalaseid raamatuid on võimalik vaadata raamatukogu lasteosakonnas üles pandud näitusel.