Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 04. detsember 2013 16:36 Vanus: 4 aastat

Loodusõhtu

12. detsembril toimus Pärnu Keskraamatukogu saalis looduslõhtu teemal "Kuuldamatu kuulmine". Ettekandega esines Aare Baumer, Energia Avastuskeskuse teadus- ja arendusjuht.

Pealtnäha paistab looduses kõik tavaline. Päike paistab, tuul sahistab lehtedega, linnud laulavad ja meri kohiseb. Kuid see, mida me näeme, on pealispind. Piisab vaid kasutada tehnilisi seadmeid loodusnähtuste jälgimiseks ja meie ees avaneb uus ning ootamatult kirev maailm. Infrahelide või ülimadalate elektromagnetlainete muutuste tõlkimine inimkeelde on võimalik ja huvitav tegevus. Liiv laulab krigisedes, äikesemürin vilistab magnetjoontes lennates ja meie saame võimaluse laiendada oma arusaamist maailmast. Loengu ajal demonstreeritakse video-ja helisalvestusi Eesti loodusest ja fenomenidest. Loodusõhtu on kõigile osalejatele tasuta ja selle korraldamist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.