Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

reede 25. september 2015 08:34 Vanus: 2 aastat

Loodusõhtu

1. oktoobril kell toimus Pärnu Keskraamtukogu suures saalis loodusõhtu „Pärnumaa kahepaiksed - kes nad on ja kuidas neil läheb?“. Teemakohase ettekande pidas Riinu Rannap, PhD.

Loodusõhtul räägiti Pärnumaa kahepaiksetest. Milliseid liike siin leidub, kus nad elavad ja milliseid elupaiku kasutavad. Lisaks hästi tuntud liikidele tutvustati ka haruldasemaid ja ohustatumaid. Juttu oli ka kahepaikseid varitsevatest ohtudest ja liikide kaitse korraldamisest, seda nii Pärnumaal kui Eestis laiemalt. Mida ja kus kahepaiksete kaitseks on tehtud ja kuidas see on asurkondi mõjutanud. Õhtu jooksul sai igaüks kahepaiksete varjatud maailmaga pisut lähemalt tuttavaks ning teada ka seda, kuidas me ise kahepaiksete olukorda paremaks muuta saaksime.


Loodusõhtut korraldab Keskkonnaamet, toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.