Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 19. november 2009 12:02 Vanus: 8 aastat

Lugejatega kohtus Maire Aunaste

3. detsembril kohtus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis oma lugejate ja vaatajatega Maire Aunaste, kellel ilmus sügisel kolmas raamat.

"Mitte ainult meestest" võib liigitada memuaaride hulka kuuluvaks, aga kindlasti pole see elulooraamat. Raamatu autor räägib oma noorpõlve eredamatest seikadest ja inimestest, kes teda ühel või teisel moel on mõjutanud olema see, kes ta praeguseks on. Läbi mõnikord lausa musta huumori  räägib tänaseks 21 aastat televisioonis töötanud saatejuht oma armumistest, armastustest, tööst ja eksirännakutest läbi aastate ja elu - nende viimaste hulka kuuluvad ka seiklused Tai Kuningriigi väikesaarel Samuil, kuhu Maire Aunaste oma raamatut kirjutama sõitis.