Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 14. mai 2012 09:18 Vanus: 6 aastat

Majamängus osalenud raamatukokku ära ei eksinud

Pärnu Keskraamatukogu 5. mai majamängus osalenud pidid raamatukogus tuuritades otsima vastuseid riukalike raamatukoguhoidjate koostatud küsimustele. Nüüd on punktid kokku löödud ja aeg teatada, kelle nädal pisut magusam saab.

Kõik osakonnad olid välja pannud ühe või mitu tähelepanu ja nutikust nõudvat küsimust. Teada taheti maja omanäolise trepi astmete, aga ka arvutite, liikuvate riiulite ja sohvade arvu, seinapildil suvitavate karude isikkoosseisu, "Naksitrallide" saksakeelset vastet, muusikaosakonna ajakirju ning üldlugemissaalis leiduva kõige vanema Pärnus välja antud ajalehe nime.
Päris ära ei eksinud suure maja soppidesse keegi, aga kõige arvukam ning tublim oli Pärnu Ühisgümnaasiumi otsijaskond. Seetõttu pole ka imestada, et tervelt kuus preemiat just selle kooli lastele lähevad. Mängus olid nutikad ka Vanalinna Põhikooli ja Koidula Gümnaasiumi noored.
Keskraamatukogu infoletist saavad oma magusa ampsu - šokolaaditahvli- kätte Roland Vares, Ats Poopuu, Andreas Jürimäe, Janeka Palu, Arabella Saks, kolmekesi ühte mängu mänginud Anete, Artur ja Karolin, Mihkel Annusver, Siim Veissmann, Marie Annusver ja Klaus Heinaste.
Peatselt on lastele ja noortele tulemas  uus otsimismäng, kus oma tähelepanu saab teritada.