Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

laupäev 05. oktoober 2013 18:05 Vanus: 5 aastat

Mürakarud küpsetavad ja korjavad

9. oktoobril kell 11.00 ootab Keskraamatukogu Mürakarukool 1,5-4 aastasi pisipõnne koos vanemate ja vanavanematega laulma, liikuma ja raamatuid uudistama

Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga hakatakse kiiresti küpsetama, sest lähenemas on leivapäev. Piima, jahu ja ilusaid kollaseid mune pole siiski tarvis kaasa võtta. Leib ja kohevad koogid kerkivad laulumängus iseenesestki.
Ilmselt külastab Mürakarukooli muidu päris veekindla katusega saali ka vihmasadu ja siis tuleb ruttu varju joosta. Õnneks on suured inimesed üsna ettenägelikud ja Mürakarukooli salapärasest kotist tuleb välja värviline vihmavari, mille alla terve lastepere täpselt ära mahub. Aga ega väikesed poisid-tüdrukud liiga kaua varju all olla tahagi. Sügis on "maa" sakiliste puulehtedega katnud ja igaüks tahaks vähemalt ühe üles korjata.
Mürakarukoolis käimise eest raha ei küsita. Pärnu Keskraamatukogu esimese korruse saali tasuks kaasa võtta vaid vahetusjalatsid või kumminaksudega sokid.