Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

laupäev 05. oktoober 2013 18:05 Vanus: 4 aastat

Mürakarud küpsetavad ja korjavad

9. oktoobril kell 11.00 ootab Keskraamatukogu Mürakarukool 1,5-4 aastasi pisipõnne koos vanemate ja vanavanematega laulma, liikuma ja raamatuid uudistama

Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga hakatakse kiiresti küpsetama, sest lähenemas on leivapäev. Piima, jahu ja ilusaid kollaseid mune pole siiski tarvis kaasa võtta. Leib ja kohevad koogid kerkivad laulumängus iseenesestki.
Ilmselt külastab Mürakarukooli muidu päris veekindla katusega saali ka vihmasadu ja siis tuleb ruttu varju joosta. Õnneks on suured inimesed üsna ettenägelikud ja Mürakarukooli salapärasest kotist tuleb välja värviline vihmavari, mille alla terve lastepere täpselt ära mahub. Aga ega väikesed poisid-tüdrukud liiga kaua varju all olla tahagi. Sügis on "maa" sakiliste puulehtedega katnud ja igaüks tahaks vähemalt ühe üles korjata.
Mürakarukoolis käimise eest raha ei küsita. Pärnu Keskraamatukogu esimese korruse saali tasuks kaasa võtta vaid vahetusjalatsid või kumminaksudega sokid.