Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 23. oktoober 2014 13:36 Vanus: 3 aastat

Mürakarukool

5. novembril kogunesid Keskraamatukogu Mürakarukoolis 1,5-4 aasta vanused poisid- tüdrukud. Koos vanematega prooviti meelde jätta laule ja tantse, mida hea kodus pere seltsis edasi harjutada.

Mürakarukooli õpetaja Katrin Hildunen-Alvela käes hakkavad pillid suurtele ja väikestele lugusid mängima. Klaver, kannel, plaadimasin, marakas ja kõrrepill kutsuvad liikuma ja kaasa mängima.
Maailm vajab uurimist ning mürakarutunnis tehakse sellega algust. Pannakse tähele suuri ja väikseid pille, mahukaid mürinaid ja tasaseid sahinaid, pisikest karupojajooksu ja tumedat müdistamist.
Muidugi leidub maailmas ka suur hulk väikseid põnniraamatuid, milledest osa koos korviga mürakarusid ees ootab. Ning Heljo Männi vanas raamatujutus elavad Anne Linnamäe joonistatud väike ja suur laisk, kelledest ühel päeval hoopis uued tegelased saavad.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Esimese korruse saali tasuks kaasa võtta vahetusjalatsid.