Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 23. oktoober 2014 13:36 Vanus: 3 aastat

Mürakarukool

5. novembril kogunesid Keskraamatukogu Mürakarukoolis 1,5-4 aasta vanused poisid- tüdrukud. Koos vanematega prooviti meelde jätta laule ja tantse, mida hea kodus pere seltsis edasi harjutada.

Mürakarukooli õpetaja Katrin Hildunen-Alvela käes hakkavad pillid suurtele ja väikestele lugusid mängima. Klaver, kannel, plaadimasin, marakas ja kõrrepill kutsuvad liikuma ja kaasa mängima.
Maailm vajab uurimist ning mürakarutunnis tehakse sellega algust. Pannakse tähele suuri ja väikseid pille, mahukaid mürinaid ja tasaseid sahinaid, pisikest karupojajooksu ja tumedat müdistamist.
Muidugi leidub maailmas ka suur hulk väikseid põnniraamatuid, milledest osa koos korviga mürakarusid ees ootab. Ning Heljo Männi vanas raamatujutus elavad Anne Linnamäe joonistatud väike ja suur laisk, kelledest ühel päeval hoopis uued tegelased saavad.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Esimese korruse saali tasuks kaasa võtta vahetusjalatsid.