Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

reede 02. jaanuar 2015 10:47 Vanus: 3 aastat

Mürakarukool

7. jaanuaril kogunesid 1,5-4 aasta vanused väiksed õppijaid koos vanematega Keskraamatukogu saali lumehelbeid lennutama, laulma ja mängima.

Pilve seest sajab helbeid, seljakoti sügavusest ilmub välja üllatusi ja aasta esimeses mürakarutunnis õpitakse talvesõnu. Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga uuritakse külma ja lõbusa aastaaja olemust. Laulumänge harjutades saab selgeks, mida arvavad lumistest oludest unised metsaloomad ja lusti täis linnalapsed.
Raamatukorvist leiavad mürakarud talvelugusid. Lugedes saab teada, et igal lumehelbel on oma eriline kleidimuster ja iseloom. Ja mõnel väga töökal helbekesel võib õhus keereldes pea sootuks ringi käima hakata. Nii on kirjanik Aidi Vallik raamatus "Lumehelbe töö" tähele pannud.
Mürakarukoolis käimise eest tasu ei küsita, kaasa tasub võtta vahetusjalatsid.