Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 16. september 2015 10:07 Vanus: 2 aastat

Mürakarukool ja sügis tulevad üheskoos

23. septembril avas taas uksed Mürakarukool. Vaid mõnikümmend minutit hiljem on kohal uus särav aastaaeg. Pärnu Keskraamatukogu saali tulnud lastel on siis juba esimene sõbratere öeldud. Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga võetakse ette maailma tähtsaim töö- mängimine. Mürakarukool ootab seda tegema kõiki pooleteist kuni nelja aasta vanuseid poisse-tüdrukuid koos oma vanemate, vanavanemate ja hoidjatega.

Et mängimises meistriks saada, tuleb appi võtta pillid, viisijupid, riimis ja riimita sõnad, tantsusammud, isegi niisama segi-läbi kõndimised, pehmed padjad, tammetõrud ja kes teab mis kõik veel.
Mürakarukooli laps võib olla vaikse loomuga avastaja või särtsakas tegutseja, igaüks saab õppida omas rütmis. Meelde jääb rohkem, kui emad-isad arvata julgeks. Kogu tarkust ei saa lihtsalt kohe ette näidata. Küll ajapikku jõuab, kevadpeo ajaks kohe kindlasti.
Veel ootab pisipõnne saalis raamatukorv, kust oma maitse järgi vaatamist valida. Lasteosakonnas on aabitsanäitus, lugemislaev "RoosiRuudi" ja muudki põnevat. Mürakarukoolis õppemaksu pole. Kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.