Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 12. november 2015 10:26 Vanus: 2 aastat

Mürakarukool

18.novembril kell kogunesid Mürakarukooli 1,5-4 aasta vanused poisid-tüdrukud uusi sõnu, samme ja helisid avastama. Kaasas olid ka vanemad ja vanavanemad, sest üheskoos on õppimine lõbusam ja keskraamatukogu saalis jätkub ruumi kõigile. Seekord lauldi neist, kel valge kasukas või kleit seljas.

Õpetaja Katrin Hildunen-Alvele pillimängu peale vupsas laulu seest saali valgeid jäneseid, pitsilisi lumehelbeid ja villaseid lambaid. Viimased kippusid küll kergesti uniseks jääma - vist oli tegemist unelammastega. Nii saigi korraks pea padjale panna ja päise päeva ajal magamist proovida.
Siis tahaks juba edasi mängida ja mõned eelmistest mürakarutundidest pärit sõnad ning liigutused uuesti meelde tuletada.
Saalis oli lapsi ootamas raamatukorv, kust lisaks papiraamatutele leidus ka Carron Browni ja Bee Johnsoni peidetud piltidega "Talve saladused".
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole, kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.