Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 12. november 2015 10:26 Vanus: 2 aastat

Mürakarukool

18.novembril kell kogunesid Mürakarukooli 1,5-4 aasta vanused poisid-tüdrukud uusi sõnu, samme ja helisid avastama. Kaasas olid ka vanemad ja vanavanemad, sest üheskoos on õppimine lõbusam ja keskraamatukogu saalis jätkub ruumi kõigile. Seekord lauldi neist, kel valge kasukas või kleit seljas.

Õpetaja Katrin Hildunen-Alvele pillimängu peale vupsas laulu seest saali valgeid jäneseid, pitsilisi lumehelbeid ja villaseid lambaid. Viimased kippusid küll kergesti uniseks jääma - vist oli tegemist unelammastega. Nii saigi korraks pea padjale panna ja päise päeva ajal magamist proovida.
Siis tahaks juba edasi mängida ja mõned eelmistest mürakarutundidest pärit sõnad ning liigutused uuesti meelde tuletada.
Saalis oli lapsi ootamas raamatukorv, kust lisaks papiraamatutele leidus ka Carron Browni ja Bee Johnsoni peidetud piltidega "Talve saladused".
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole, kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.