Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 18. november 2014 14:24 Vanus: 3 aastat

Mürakarukool ootab lund

26. novembril kell 11.00 kutsub Keskraamatukogu Mürakarukool kõiki 1,5-4 aasta vanuseid lapsi koos vanematega laulumänge mängima. Need on seekord valget värvi ja natuke lumised.

Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga tehakse tutvust talviste sõnade ja sammudega. Nii saab tüütust lumeootusest lõbus koosolemine.
Laulude seest leiab loomi, kel seljas valge kasukas. Ja kui Aino Perviku raamatus jõuab  pilvelammas veel läbi vikerkaare minna, siis David Bedfordi karuloos rännatakse juba jääväljadel. Tegelikult ootab mürakarusid esimese korruse saalis terve korvitäis vaatamist väärt raamatuid.
Mürakarukoolis käimise eest õppemaksu ei küsita. Kaasa tasuks võtta vahetusjalatsid, et väike jalg põrandal ei libiseks.