Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 10. september 2013 14:32 Vanus: 5 aastat

Mürakarukool tegi uksed lahti

Keskraamatukogu Mürakarukool kutsus kõik 1,5-4 aastased põnnid taas kokku, et läbi hääli, värve, liigutusi ja sõnu täis mängude maailma avastada. 25. septembril ootas mürakarusid ja nende vanemaid-vanavanemaid raamatukogu esimese korruse saalis õpetaja Katrin Hildunen-Alvela ja valmis oli pandud raamatukorv.

Mürakarukool võttis koolikatseteta vastu kõik õpilased, et üheskoos nädalavahetusel kohale jõudnud sügist ja tema ande õppima asuda. Kas esimeses tunnis sai selgeks vihmasabin või hoopis värvilised sügislehed - seda tuleks väikeste õppijate endi käest küsida.
Meelde tuletati juba varasemastki mürakarudele armsaks saanud laulud ja  mängud, mida Mürakarukooli vilistlased alustajatele kindlasti soovitaksid.
Mürakarukoolis käimise eest tasu ei küsita ja raamatukogumajja pargitud käru- ja vankriomanikel pole ka parkimiskella kinnitamise kohustust. Kaasa võib võtta vahetusjalatsid.