Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 10. september 2013 14:32 Vanus: 5 aastat

Mürakarukool tegi uksed lahti

Keskraamatukogu Mürakarukool kutsus kõik 1,5-4 aastased põnnid taas kokku, et läbi hääli, värve, liigutusi ja sõnu täis mängude maailma avastada. 25. septembril ootas mürakarusid ja nende vanemaid-vanavanemaid raamatukogu esimese korruse saalis õpetaja Katrin Hildunen-Alvela ja valmis oli pandud raamatukorv.

Mürakarukool võttis koolikatseteta vastu kõik õpilased, et üheskoos nädalavahetusel kohale jõudnud sügist ja tema ande õppima asuda. Kas esimeses tunnis sai selgeks vihmasabin või hoopis värvilised sügislehed - seda tuleks väikeste õppijate endi käest küsida.
Meelde tuletati juba varasemastki mürakarudele armsaks saanud laulud ja  mängud, mida Mürakarukooli vilistlased alustajatele kindlasti soovitaksid.
Mürakarukoolis käimise eest tasu ei küsita ja raamatukogumajja pargitud käru- ja vankriomanikel pole ka parkimiskella kinnitamise kohustust. Kaasa võib võtta vahetusjalatsid.