Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 31. oktoober 2012 10:32 Vanus: 6 aastat

Mürakarukooli ja karude jututuppa!

7. novembril kell 11.00 saavad Keskraamatukogu suures saalis kokku 1,5-4 aastased mürakarud. 10. novembril kell 12.00 kutsub Karude jututuba 5-8 aastasi raamatusõpru lasteosakonna jutunurka lugusid kuulama. Laulude ja lugudega tuletatakse meelde oktoobrikuist sünnipäevalast - kaisukaru. Egas hea sõber väikese viivituse pärast mõmise - see ju selge kuulsus, kui ühest karust nii kaua räägitakse.

Mürakarukoolis harjutavad väikesed põnnid emade-isade, vanaemade-vanaisade või hoidja seltsis kõiki juba tuttavaid mänge ning laulavad karulaule. Lõbusasse seltskonda tasub seekord kaasa võtta kodune kaisumõmmgi. Raamatukorvist leiab vaatamiseks karuraamatuid ja pärast pooletunnist "õppimist" ootab kõiki soovijaid teise korruse lasteosakond oma suure raamatuvalikuga.
Karude jututoas räägitakse kaisukarude ajaloost, tuletatakse meelde tuntud raamatukarusid ja loetakse karujuttu. Vaadatakse karupilte ja joonistatakse neid veel juurdegi. Jututoas osalevad huviliste kuulajatena ka mitmed lasteosakonna mängukarud.