Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 31. oktoober 2012 10:32 Vanus: 5 aastat

Mürakarukooli ja karude jututuppa!

7. novembril kell 11.00 saavad Keskraamatukogu suures saalis kokku 1,5-4 aastased mürakarud. 10. novembril kell 12.00 kutsub Karude jututuba 5-8 aastasi raamatusõpru lasteosakonna jutunurka lugusid kuulama. Laulude ja lugudega tuletatakse meelde oktoobrikuist sünnipäevalast - kaisukaru. Egas hea sõber väikese viivituse pärast mõmise - see ju selge kuulsus, kui ühest karust nii kaua räägitakse.

Mürakarukoolis harjutavad väikesed põnnid emade-isade, vanaemade-vanaisade või hoidja seltsis kõiki juba tuttavaid mänge ning laulavad karulaule. Lõbusasse seltskonda tasub seekord kaasa võtta kodune kaisumõmmgi. Raamatukorvist leiab vaatamiseks karuraamatuid ja pärast pooletunnist "õppimist" ootab kõiki soovijaid teise korruse lasteosakond oma suure raamatuvalikuga.
Karude jututoas räägitakse kaisukarude ajaloost, tuletatakse meelde tuntud raamatukarusid ja loetakse karujuttu. Vaadatakse karupilte ja joonistatakse neid veel juurdegi. Jututoas osalevad huviliste kuulajatena ka mitmed lasteosakonna mängukarud.