Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 19. oktoober 2015 09:43 Vanus: 3 aastat

Mürakarukooli karud jäävad uniseks

21. oktoobril kogunesid Keskraamatukogu Mürakarukooli pooleteist kuni nelja aasta vanused poisid-tüdrukud koos oma vanemate ja vanavanematega mängima ja tarkusi avastama.

Seekord tegid metsaloomad ettevalmistusi talveunne jäämiseks. Enne seda õpiti selgeks uus näpumäng ja jäeti meelde sinna juurde käivad sõnad. Neid viimaseid on talvel tore isegi läbi une ümiseda.
Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga mängiti pilli ja tehti natuke unevõimlemist. Mürakarukoolis on ka sõbratere ja teised armsad sõnad alati moes. Ja kolmapäev on nagu loodud selleks, et üheskoos karupere koogilaulu laulda.
Mürakarusid ootab saalis raamatukorv, kust oma maitse järgi vaatamist saab valida. Kindlasti on seal ka Nicholas Oldlandi raamat "Suur karu kalli", mis läbi ilmekate piltide jutustab loo metsaotist, kes kõiki vastutulijaid kallistama kipub.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole, kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.