Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 19. oktoober 2015 09:43 Vanus: 2 aastat

Mürakarukooli karud jäävad uniseks

21. oktoobril kogunesid Keskraamatukogu Mürakarukooli pooleteist kuni nelja aasta vanused poisid-tüdrukud koos oma vanemate ja vanavanematega mängima ja tarkusi avastama.

Seekord tegid metsaloomad ettevalmistusi talveunne jäämiseks. Enne seda õpiti selgeks uus näpumäng ja jäeti meelde sinna juurde käivad sõnad. Neid viimaseid on talvel tore isegi läbi une ümiseda.
Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga mängiti pilli ja tehti natuke unevõimlemist. Mürakarukoolis on ka sõbratere ja teised armsad sõnad alati moes. Ja kolmapäev on nagu loodud selleks, et üheskoos karupere koogilaulu laulda.
Mürakarusid ootab saalis raamatukorv, kust oma maitse järgi vaatamist saab valida. Kindlasti on seal ka Nicholas Oldlandi raamat "Suur karu kalli", mis läbi ilmekate piltide jutustab loo metsaotist, kes kõiki vastutulijaid kallistama kipub.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole, kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.