Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 26. november 2015 12:57 Vanus: 2 aastat

Mürakarukooli karud tegid piparkooke

2. detsembril kogunesid Mürakarukooli kõiki pooleteist kuni nelja aasta vanused poisid-tüdrukud pühadeks valmistuma. Koos vanemate ja vanavanematega õpiti Keskraamatukogu saalis piparkoogitarkust ja vaadati, kas päkapikud juba piiluvad.

Õpetaja Katrin Hildunen-Alvela kutsub lapsed lumehelbeid puhuma, talviseid harjutusi tegema, marakaid sahistama ja laulma. Üheskoos tuletatakse meelde juba tuttavaid talviseid sõnu ning õpitakse uusigi. Karuperel on kombeks kolmapäeviti meekooki küpsetada, aga täpselt karu kasuka värvi piparkooke armastavad nii metsa- kui mürakarud eriti.
Saalis ootab pisipõnne ka raamatukorv, kust oma käega toredat vaatamist võib valida. Seekord leiab sealt ka Kristina Schaeferi ja Outi Kadeni raamatu päkapikulastest, kes  usinasti ringi sagivad. Ainult Paul on ennast lugema ja Siim tembutama unustanud.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.